„Cały i zdrowy: mąż Britney Spears opublikował zdjęcie z piosenkarką wśród plotek o jej śmierci

Po internetowym szaleństwie wywołanym plotkami o „śmierci” amerykańskiej piosenkarki Britney Spears, jej mąż Sam Asgari zwrócił się do swoich zwolenników, aby zareagować na sytuację. Nie odnosząc się bezpośrednio do teorii fanów dotyczących rzekomego zgonu Britney, Asgari udostępnił nowy film z udziałem pary, uchwycił ich radośnie pozujących nad oceanem i pokazujących ewidentną witalność piosenkarki.W podpisie do filmu Sam napisał po prostu: „Cieszę się wędrówką z moim partnerem”, oferując wgląd w ich harmonijny związek pośród spekulacji.

Pomimo prób Sama Asgari, aby złagodzić obawy, jego działania zdawały się tylko podsycać gniew zaniepokojonych fanów. Oskarżony o strategiczne udostępnianie treści swojej żonie tylko wtedy, gdy pojawiają się podejrzane nagłówki, małżonek piosenkarza spotkał się z reakcją za brak publicznej obrony Britney.
Chociaż Asgari wyłączył komentarze do wideo Spears, fani pozostali nieustępliwi i zaczęli zalewać jego inne posty i profile w mediach społecznościowych. Wymagające namacalnych dowodów dobrego samopoczucia Britney, hashtagi takie jak #freebritney i #whereisbritney nabrały rozpędu.Niedawno internetem wstrząsnęła teoria sugerująca, że ​​Britney Spears może nie żyć, a jej rodzina wykorzystuje jej imię, używając w jej miejsce sobowtóra. Fani odkryli domniemane dowody w jednym z jej filmów, w którym jej twarz wydaje się być cyfrowo zmanipulowana. Teoria ta dodatkowo podsyciła obawy oddanych wyznawców.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: