„Nieudany photoshop”: nowe zdjęcia Moniki Bellucci wywołały zamieszanie wśród fanów

Edytowane zdjęcia są naprawdę okropne

Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej aktorki. Jesteśmy przyzwyczajeni do oglądania jej w szczytowej formie, ale tym razem coś wyraźnie nie poszło zgodnie z planem.

58-letnia Monica Bellucci wielokrotnie zapewniała, że ​​nie będzie ukrywać swojego wieku. Aktorka jest dumna z każdej zmarszczki i uważa, że ​​w tak młodym wieku wciąż może być poszukiwana w branży. Bellucci twierdzi, że nie fascynują ją zdjęcia upiększające, sportowy styl życia ani surowe diety. Aktorka lubi medytację i jogę, ale nie rezygnuje z kulinarnych przysmaków, takich jak ulubiony makaron czy kieliszek wina.

Artysta nadal występuje w filmach i regularnie bierze udział w sesjach zdjęciowych. Niedawno pojawiła się na przykład na okładce francuskiego wydania magazynu Vanity Fair. Fani czekali na pierwsze zdjęcia i drukowaną wersję magazynu od czasu ujawnienia sesji dawno temu.

Pomimo tego, że okładka jest – cytuję – znakomita, reszta zdjęć z sesji jest przerażająca. Fani początkowo zakładali, że Monica wybrała fotografowanie w nowomodnym stylu sieci neuronowych: rodzaj połączenia grafiki i fotografii na żywo. Jednak nie było o tym wzmianki w historii ani w sieciach społecznościowych Vanity Fair.

Ubrania, które Bellucci nosi na zdjęciach, są wspaniałe. Jednak z twarzą wydarzyła się tragedia: na zdjęciu z białą marynarką wydaje się być ofiarą okropnych plastików, a na zdjęciu z czarnym płaszczem prawe oko po prostu „odpłynęło”. Nie możemy znaleźć innego wyjaśnienia takiej katastrofy, z wyjątkiem osobistego wyniku mistrza Photoshopa z aktorką.

Incydent przeraził również fanów, którzy przeszli do sekcji komentarzy, aby wyrazić swoje oburzenie.

„W co zamieniłeś najpiękniejszą kobietę na świecie?”, „To jest po prostu okropne”, „Monica jest nie do poznania”, „Czy to żart?”, „Zwolnij swojego edytora zdjęć”, „To tylko kpina Bellucciego”, „Co za koszmar, dlaczego jej to zrobiłeś?” – napisali fani włoskiej urody.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: