„Co za oburzenie!” 64-letnia Madonna zapomniała założyć spódnicy i błyszczącej czerwonej bielizny

Madonna, amerykańska piosenkarka i aktorka, po raz kolejny zaszokowała swoim wyglądem wielbicieli.

64-letnia Madonna jest wokalistką hitów „Frozen” i „La Isla Bonita” i lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Oprócz zmiany fryzur, koloru włosów i wystawnego wyglądu, Madonna jest dobrze znana ze swojego zamiłowania do chirurgii plastycznej. Pojawiły się twierdzenia, że ​​​​piosenkarka przeszła ponad 50 zabiegów plastycznych, chociaż potwierdziła tylko 5 z nich.

Patrząc na zdjęcia Madonny widać wyraźnie, że gwiazda jest częstą klientką kosmetologów i nie odmówiłaby sobie dodatkowego zastrzyku botoksu czy kwasu hialuronowego, by zachować jędrność skóry.

Każde wyjście lub zdjęcie udostępnione w mediach społecznościowych to prawdziwy news. Madonna jest królową kontrowersji, dlatego nie boi się publikować zdjęć, które momentami szokują publiczność i obserwatorów. Tak było tym razem: piosenkarka opublikowała nowe zdjęcie z fanami, ale wygląda na to, że zapomniała założyć spódnicy!

Madonna miała na zdjęciach kostium rock and rolla i nowy kolor włosów – czarny u nasady i czerwony w punktach. Podarte czarne skarpetki, podkoszulek bez rękawów z postrzępionym brzegiem i siateczka – zdecydowanie buntowniczy zestaw.

Nawiasem mówiąc, figura piosenkarki pozwala jej nosić rozkloszowane sukienki. Madonna przyznała w jednym z wywiadów, że prawie nigdy sobie nie pozwala i spędza pięć godzin dziennie na siłowni. Tak więc w wieku 64 lat jej figury może pozazdrościć niejeden 20-latek!

Kolejnym powodem do zachowania „młodego” wyglądu jest nowy kochanek piosenkarki, który jest od niej prawie dwa razy starszy. 29-letni Josh Popper spotkał się już z dziećmi piosenkarza, których jest w sumie sześć – dwoje biologicznych od filmowca Guya Ritchiego i czworo adoptowanych. Dzięki temu piosenkarka nigdy nie pozwala sobie ani swoim słuchaczom na nudę.

W zeszłym roku Madonna spotykała się z mężczyzną o 41 lat młodszym. To prawda, że ​​​​ich romans nie trwał długo, a para rozstała się po zaledwie sześciu miesiącach bycia razem. W każdym razie 64-letnia Madonna żyje pełnią życia, nadal bawiąc się wszystkim!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: