Nie wiedziałbyś tego! Blake Lively została przyłapana na planie nowego filmu

Aktorka Blake Lively, lat 35, znalazła się w centrum uwagi paparazzi podczas kręcenia nowego filmu w New Jersey. Pomimo uwagi, gwiazda wydawała się wesoła i miała uderzający nowy kolor włosów, przekształcając swoje loki w żywy odcień czerwieni, aby pasował do jej charakteru.

Aby wystąpić na planie, Blake Lively zdecydowała się na stylowy zestaw, wkładając burgundowe spodnie i patchworkową kurtkę, skrupulatnie uszytą z różnych skrawków materiału. Uzupełnieniem stroju była kolorowa czapka i T-shirt. Warto zauważyć, że Lively uzupełniła swój wygląd butami na grubej podeszwie, jak donosi TSN.

Trwający projekt, w który jest zaangażowana, zatytułowany „Wszystko się z nami kończy”, to wyczekiwana adaptacja filmowa oparta na powieści uznanej pisarki Colleen Hoover. Produkcja rozpoczęła się 5 maja br.

Obecność aktorki na planie w Stanach Zjednoczonych była zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że niedawno powitała na świecie swoje czwarte dziecko i pojawiły się plotki o przeprowadzce jej rodziny do Wielkiej Brytanii.

Niemniej jednak oddanie Blake Lively swojemu rzemiosłu i zaangażowaniu w działania aktorskie nadal urzeka publiczność.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet