„Niewiele opcji”: żona Bruce’a Willisa opowiedziała, jak aktor walczy z poważną chorobą

Niezachwiana determinacja w poprawie samopoczucia aktora pozostaje priorytetem dla rodziny. Znany hollywoodzki aktor Bruce Willis jest obecnie zaangażowany w walkę z otępieniem czołowo-skroniowym, poważną chorobą, którą zdiagnozowano u niego w lutym 2023 roku.

Emma Hemming, żona Willisa, niedawno przedstawiła wgląd w stan zdrowia męża. Uznała niefortunną rzeczywistość, że możliwości leczenia tej choroby są ograniczone. Istniejące terapie skupiają się przede wszystkim na poprawie aktualnego stanu pacjenta i zahamowaniu postępu choroby.

Przemawiając na premierze filmu „Little Empty Boxes” opowiadającego o walce z demencją, Emma powiedziała: „Kiedy masz do czynienia z demencją, zdajesz sobie sprawę, że opcje są ograniczone. Jednak niektóre osoby odmawiają poddania się i biernie akceptują sytuację, ponieważ to dzięki tej determinacji następuje zmiana”.

Emma podkreśliła, że ​​chociaż ostateczna diagnoza i związane z nią wyzwania mogą być przygnębiające dla rodziny, zapewnia jasność co do kolejnych etapów terapii.

W związku z tym bliscy aktora są zdecydowani zbadać każdą możliwą drogę, aby poprawić samopoczucie Bruce’a Willisa. Emma wraz z córkami Bruce’a i jego byłą żoną, aktorką Demi Moore, nieustannie starają się być przy nim, oferując niezachwiane wsparcie i pomoc w tym trudnym czasie. Ich zbiorowa obecność i poświęcenie są dla Willisa źródłem pocieszenia i siły podczas jego podróży z demencją czołowo-skroniową.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: