„Najpiękniejsze bliźniaki świata”: jak wyglądają wyjątkowo piękne bliźniaki w wieku 13 lat

Bliźniaki zaczęły modelować w bardzo młodym wieku

Lia i Ava, urodzone w 2010 roku, rozpoczęły swoją przygodę z modelingiem w bardzo młodym wieku. Jednak matka bliźniaków szybko zdała sobie sprawę z wyzwań związanych z podróżowaniem i pracą z trójką małych dzieci, w tym ich najstarszym synem, który również był wtedy niemowlęciem.

Niemniej jednak droga bliźniaków potoczyła się inaczej, gdy mieli zaledwie 7 lat. Ava i Lia znalazły się w centrum uwagi, stając się z dnia na dzień prawdziwymi celebrytami. Ich mama w wywiadach podkreślała, że ​​nie miała wpływu na ich decyzję o zostaniu modelką. Według niej dziewczynki chętnie błagały rodziców, aby zabierali je na castingi.

Szybko do przodu, dziewczęta osiągnęły wiek 13 lat. Nadal rozwijają się jako modelki, uznawane za jedne z najlepiej opłacanych dzieci w branży. Niezaprzeczalnie trudno jest zignorować urzekające piękno emanujące z tych młodych talentów.

Zastanawiając się nad tą narracją, można zadać sobie pytanie, czy tak wymagające dzieciństwo, pozbawione czasu wolnego i odpoczynku, jest drogą, którą wybraliby dla swoich spadkobierców.

Podzielmy się naszymi przemyśleniami na ten temat, drodzy przyjaciele, rozważając złożoność i kwestie, które się z tym wiążą.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet