Jedna ładniejsza od drugiej: Demi Moore wydała wszystkie trzy córki Bruce’a Willisa

Demi Moore i Bruce Willis, niegdyś uosobienie oszałamiającej pary Hollywood, mieli romans, który przetrwał próbę czasu. Jednak po rozstaniu oboje byli małżonkowie znaleźli ukojenie w darze, który sobie nawzajem dali: ich pięknych córkach.
W czarującym królestwie lat 90. znalezienie bardziej zapierającej dech w piersiach pary niż Demi i Bruce było wyzwaniem. Jednak idylliczny obraz idealnej rodziny powoli rozpadał się na ich oczach, gdy niewierność, uraza i obwinianie zniszczyły ich związek, jak opisał „Cultural Studies”. Jedyną srebrną podszewką, która pozostała, było ich wspólne oddanie dzieciom, co pomogło uratować ich związek.
Moore z dumą pokazała wzrost swojego ukochanego potomstwa, kiedy zabrała je ze sobą na premierę jednego ze swoich filmów. Ich potomstwo składało się z trzech niezwykłych osobników. Najstarsza, Rumer Willis, która ma teraz 34 lata, niedawno rozpoczęła swoją podróż w kierunku macierzyństwa, sprawiając, że jej gwiazdorzy rodzice są dumnymi dziadkami. W kwietniu tego roku powitała na świecie córeczkę Luettę Ailey Thomas.
Środkowe dziecko, Scout, niedługo będzie obchodzić swoje 32. urodziny. Z całej trójki najbardziej przypomina swojego ojca, odziedziczyła po nim uderzające rysy twarzy i urok.
Najmłodsza, Tallulah, musiała stawić czoła wielu wyzwaniom, prowadząc buntowniczy tryb życia i zmagając się z nadużywaniem substancji, jak donosi KP. Dziś, w wieku 29 lat, jest na ścieżce samopoznania i świadomego życia, starając się przezwyciężyć swoją przeszłość i stworzyć lepszą przyszłość.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: