„Sukienka wygląda zbyt prowokująco”: Jennifer Aniston w przezroczystej mini sukience wywołała poruszenie

54-letnia aktorka zadebiutowała filmem „Murder Mystery 2”, w którym gra główną rolę, w Regency Village Theatre w Los Angeles. Na potrzeby swojego występu na czerwonym dywanie Jennifer stworzyła urzekający zespół.

Była małżonka Brada Pitta założyła sięgającą do podłogi srebrną siateczkową sukienkę ozdobioną haftami z koralików i łańcuszków. Sukienkę uzupełniła czarnymi sandałkami na szpilce. Aniston zdecydowała się na minimalistyczną biżuterię, z dwoma pierścionkami wysadzanymi dużymi diamentami.

Dodała włosom objętości i ułożyła je w luźne fale. Aniston dopełniła swój wygląd szykownym makijażem, podkreślonym różem, tuszem do rzęs i szminką w kolorze nude. Nagrodzona Złotym Globem łaskawie pozowała fotografom na czerwonym dywanie, zajmując najlepsze pozycje, by pokazać swoje szczupłe, muśnięte słońcem nogi.

Aktorce towarzyszył jej ekranowy mąż, Adam Sandler. Komik ubrany swobodnie w jaskrawą koszulę, szarą bluzę z kapturem, spodnie khaki i tenisówki. Sandler serdecznie objął Aniston wokół jej talii i promieniał. Aktor pojawił się na premierze z żoną Jackie.

Fani Aniston prawili jej mnóstwo komplementów. „Sukienka jest piękna, ale wygląda zbyt wyzywająco”, „Jennifer ma piękne nogi, ale nie należy się nimi afiszować”, „Wygląda niesamowicie. Nie można jej dać więcej niż 30 lat!”, „Myślę, że trochę przesadziła z samoopalaczem na nogach”, „Atrakcyjna, ale nie tandetna. Kardashian powinien wziąć sobie do serca wygląd Aniston”, „Nadal jest seksowna” – napisali zwolennicy.

Jennifer i Adam łączą bliską przyjaźń od wielu lat. Aktorzy czule zwracają się do siebie dziwacznymi imionami zwierząt. Zdradzili to podczas wywiadu, podczas którego wymienili cechy, które podziwiają w sobie nawzajem na planie.

Adam zdradził, że Jennifer wycofuje się do innego pokoju, by wyrazić swoją irytację po ich pocałunkach na ekranie. „I to wszystko, co dla ciebie mam, Anaburger” — zażartował Sandler. „W porządku, Sandalmanie” — odpowiedziała mu Jennifer.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: