„Przepraszam, że cię rozczarowałem”: Celine Dion odwołuje europejską trasę koncertową z powodu rzadkiej choroby

Legendarna piosenkarka zrobiła sobie przerwę, aby wyzdrowieć

Z powodu poważnych problemów zdrowotnych piosenkarka zrobiła sobie przerwę. Celine Dion odwołała 42 przyszłe koncerty. 55-letnia artystka zrobiła sobie przerwę w pracy. Celine ujawniła, że ​​nie będzie w stanie dokończyć trasy Courage po europejskich miastach, którą przerwał wybuch pandemii. Wokalistka przeboju My Heart Will Go On odwołała wszystkie zarezerwowane występy do kwietnia 2024 roku.

Dion zamierza spędzać wolny czas pracując nad swoim zdrowiem. Pięciokrotna zdobywczyni nagrody Grammy ujawniła swoją straszną diagnozę w grudniu. U Celine zdiagnozowano zespół sztywności mięśni, chorobę ośrodkowego układu nerwowego, która powoduje silne skurcze mięśni, blokujące ciało i uniemożliwiające chodzenie i mówienie.

Muzyk miał wystąpić po raz pierwszy od czasu zniesienia kwarantanny w lutym, ale choroba skłoniła ją do przełożenia przygotowań na lato 2023 roku. A dziś popowa artystka ogłosiła odwołanie swojej europejskiej trasy koncertowej po 42 miastach. Dion martwi się, że nie będzie w stanie wystąpić.

„Przykro mi, że znowu cię zawiodłem. Bardzo się starałem wyzdrowieć, ale koncertowanie może być bardzo trudne, nawet jeśli czujesz się w 100 procentach. To nie w porządku wobec ciebie ciągle przekładać koncert, nawet jeśli moje serce pęka. Byłoby lepiej odwołać wszystko teraz, dopóki nie będę naprawdę gotowy do wyjścia na scenę. Chcę, żebyś wiedział, że się nie poddaję… i nie mogę się doczekać, kiedy znowu cię zobaczę” – napisał Dion.

Choroba Celine jest rzadka i nieuleczalna. Niektóre procedury we współczesnej medycynie pozwalają spowolnić rozwój choroby. Pacjenci mogą dostać drgawek w wyniku głośnych dźwięków.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet