„Przyciąganie uwagi wszystkich”: Sharon Stone w oszałamiającym stroju na kolacji

Wspaniale jest zobaczyć aktorkę po 50. roku życia bez botoksu i wypełniaczy

Gwiazdorska impreza była świadkiem obecności amerykańskiej aktorki. Sharon Stone, ubrana w jaskrawy strój, zwróciła uwagę opinii publicznej.

Gościem honorowym kolacji Raising Our Voices w Los Angeles, zorganizowanej przez The Hollywood Reporter, była 65-letnia aktorka. Sharon skrupulatnie przygotowała się na to rzadkie wyjście, upewniając się, że jej włosy zostały ułożone tak, aby odsłaniać czoło, i nałożyła naturalny makijaż, aby podkreślić rysy twarzy.

Stone miał na sobie szkarłatny kostium ze spodniami ozdobiony dużą dekoracją kwiatową po lewej stronie marynarki. Połączyła ją z różowym topem i bordowymi czółenkami, dodając jasny akcent srebrnym szalikiem.

Na czerwonym dywanie Sharon wymieniła pozdrowienia z Evą Longorią, obie aktorki uśmiechały się, pozując fotografom. Fani obsypali Stone’a licznymi komplementami.

„Pięknie wygląda”, „Miło jest zobaczyć aktorkę po 50 latach bez botoksu i wypełniaczy”, „Uwielbiam jej strój”, „Sharon ma cudowną figurę”, „Oboje są piękni”, powiedzieli użytkownicy.

Wyrażając sceptycyzm, aktorka omówiła pojawienie się Kim Kardashian w popularnym serialu „American Horror Story”. Podzieliła się również spostrzeżeniami na temat jej intensywnych studiów, aby osiągnąć sukces w branży filmowej.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: