„Już nie Brunetka”: Angelina Jolie pojawiła się po przeróbce urody

W wyglądzie Angeliny Jolie nastąpiła przemiana, kiedy powraca do swojego wizerunku z lat 90. Słynna hollywoodzka aktorka wystąpiła publicznie.

W zeszłym miesiącu 48-letnia aktorka założyła własny dom mody, co wzbudziło jej zainteresowanie branżą modową. Dzień wcześniej Angelina spotkała się z Gabrielą Hurst, dyrektor kreatywną marki Chloé. Gwiazda filmu „Wieczny” skrupulatnie przygotowała się na tę okazję. Jolie pojawiła się w eleganckiej czarnej sukience midi z odkrytymi ramionami i głębokim dekoltem. Aby uzupełnić swój strój, aktorka założyła pasujące czółenka.

Angelina postanowiła zmienić fryzurę i teraz zdobi się blond lokami w kolorze miodu. Delikatnie potargała je prostownicą. Przez długi czas Jolie pozostawała wierna swojemu luksusowemu czekoladowemu kolorowi włosów.

W latach 90., kiedy po raz pierwszy pojawiła się w przemyśle filmowym, była żona Brada Pitta miała blond włosy. W obecnej przemianie Angelina jest uderzająco podobna do swojej bohaterki Lisy Rove z „Przerwanego życia”.

Fani aktorki dziko dyskutują o jej nowym wizerunku. „Kopiowała włosy Jennifer Aniston”, „Wygląda lepiej w jasnym kolorze. Angelina wygląda w nim młodziej”, „Była nieskazitelna z brązowymi włosami i wiśniową szminką”, „Angie jest piękna w każdym kolorze”, „Znowu wygląda jak prawdziwa gwiazda filmowa” – komentują użytkownicy.

Aktorka właśnie przygotowuje się do odsłonięcia inauguracyjnego projektu swojego domu mody Atelier Jolie. Jako zdobywczyni Oscara współpracująca z marką Chloé kuratoruje kapsułową kolekcję odzieży damskiej. W tej kolekcji znajdą się stroje wieczorowe wykonane z ekologicznych tkanin, o zwiewnych sylwetkach, przyjemnych w dotyku zdobieniach i ponadczasowej estetyce.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: