„Mamă mândră”: Jessica Alba și-a arătat frumoasa fiică la 15 ani

Aktorka z Hollywood podzieliła się ciepłymi informacjami na temat radosnego wydarzenia rodzinnego. Jessica Alba opublikowała rzadki materiał, na którym występuje jej najstarsza córka.

Będąc od 18 lat szczęśliwym małżeństwem z producentem Cashem Warrenem, para świętowała 15. urodziny swojej córki Honor. Z tej okazji rodzice postanowili podzielić się cennymi chwilami z rodzinnego archiwum.

Jessica zmontowała film złożony ze zdjęć i wzruszających filmów. Materiał przedstawia bardzo młodą Honor siedzącą na ramionach matki. Ukazuje również uczennicę podczas lekcji baletu, gdzie niezdarnie próbuje ruchów tanecznych w bufiastej spódniczce tutu. Inne zdjęcia przedstawiają Honor opiekującą się nowonarodzonym bratem, eksperymentującą z makijażem i żartobliwie naśladującą układy taneczne z internetu.

Zwracając się emocjonalnie do córki w dniu jej narodzin, aktorka napisała: „Piętnaście lat temu mała Honor Marie Warren uczyniła mnie mamą. Nie miałam pojęcia, jak bardzo zmieni się mój świat. Moje serce wypełniła miłość w chwili, gdy cię zobaczyłem… Cały mój świat wywrócił się do góry nogami i poczułem nieopisaną więź. Piętnaście lat później jestem dumny z osoby, którą się stałeś, Onorita. Moja dziewczyno, znaczysz dla mnie wszystko, a nawet więcej.

Jessica wyraziła podziw dla tego, jak jej córka stała się „najlepszą starszą siostrą” 11-letniej Haven i 5-letniej Hayes. Aktorka uważa obserwowanie „rozwijającej się” Honor i obserwowanie życia, które sama dla siebie tworzy, za „największy dar” w jej życiu. Dodała: „Wielkie uściski i pocałunki! Wszystkiego najlepszego, córeczko. Piętnastolatek? Co?!” – towarzyszyły radosne uwagi hollywoodzkiej gwiazdy.

Mąż Alby również przyłączył się do świętowania. 44-letni producent udostępnił materiał z uroczystości urodzinowych, na których Honor można zobaczyć ubraną w odświętny strój. Uczennica ze stylizowanymi lokami i tiarą zdobiącą włosy miała na sobie pistacjową sukienkę księżniczki. Dumny ojciec wyraził słodko-gorzki sentyment do tego, jak szybko jego córka dorosła.

W ostatnim czasie aktorka, jej mąż i ich dzieci spędzili luksusowe wakacje w hawajskim kurorcie. Plażowe zdjęcia Jessiki, na których widać ją w bikini, przykuły uwagę paparazzi i wywołały poruszenie wśród fanów.

„Szukam słów, aby opisać moje emocje. To jakaś kombinacja miłości, dumy, uznania i bólu. Tak, ból. Jesteś moim najstarszym dzieckiem! Więc to zrozumiałe, że jest trochę gorzka. Uwielbiam nasze poranne wycieczki do szkoły i uwielbiam nasze rozmowy podczas rodzinnego obiadu. Uwielbiam dostawać od ciebie wiadomości o twoich ocenach i uwielbiam twoje ukryte talenty artystyczne. Uwielbiam twój gust muzyczny i nietuzinkowy humor… Uwielbiam być twoim ojcem” — powiedział Warren.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: