„Ślub W Hollywood”: aktorka Naomi Watts wyszła za mąż po raz pierwszy w wieku 54 lat

Znany aktor Billy Crudup związał węzeł. Hollywoodzka gwiazda Naomi Watts, znana z roli w „King Kongu”, po raz pierwszy wyszła za mąż.

54-letnia aktorka poinformowała o tym ważnym kamieniu milowym na Instagramie. Jej partnerem jest jej współgwiazda, aktor Billy Crudup. Watts i Crudup byli w związku przez pięć lat przed ślubem.

W swojej galerii zdjęć aktorka podzieliła się zdjęciem jej i jej męża na schodach gmachu sądu na Manhattanie, chwilę po ich ślubie. „Żonaty”, Naomi po prostu podpisała zdjęcie.

Z tej okazji Watts założyła oszałamiającą białą koronkową sukienkę zaprojektowaną przez Oscara de la Rentę. Ta suknia ślubna kosztowała 7400 dolarów.

Para zdecydowała się na spokojną uroczystość, zapraszając tylko najbliższych przyjaciół i rodzinę na ten wyjątkowy dzień. Wśród gości byli aktorzy Mark Ruffalo i Josh Hamilton, którzy przybyli ze swoimi małżonkami.

Warto zauważyć, że Naomi Watts była w długotrwałym związku z aktorem Lievem Schreiberem przez 11 lat i mają dwóch synów. Ich separacja przebiegła polubownie, a Schreiber wysłał nawet najlepsze życzenia swojej byłej w dniu jej ślubu.

Watts jest w związku z Billym Crudupem, znanym z roli w serialu telewizyjnym „The Morning Show” u boku Jennifer Aniston i Reese Witherspoon od 2017 roku.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet