„Niezwykła Barbie”: barbie, która złamała wszelkie stereotypy dotyczące piękna

Jest niewzruszona tymi zdjęciami. Brytyjska blogerka Caitlin Redding nazwała siebie „Barbie w rozmiarze XXXL”. Cieszy się jedzeniem, nie ukrywając tego, i stylowo uprawia swoje dodatkowe kilogramy.

Jej żywy wygląd nie wykazuje dyskomfortu, ponieważ nie wstydzi się swojej wagi. Jednak nie zawsze tak było; były chwile, kiedy jej zwolennicy często zostawiali ostre komentarze.

Kate była kiedyś zawstydzona swoim wyglądem, ale po sesji zdjęciowej z przyjaciółką zdała sobie sprawę, że jej waga nie była aż tak istotnym problemem.

Jej przyjaciółka przekonała ją do zrobienia zdjęć całego ciała, a dzień po opublikowaniu zdjęć obudziła się z nową popularnością.

Od tego czasu Kate powtarza swoim fanom, że wygląd fizyczny nie jest najważniejszy. Omawia również, w jaki sposób rozmiary odzieży i styl życia są sprawami osobistymi.

Ostatnio Kate aktywnie rozwija swój kanał na YouTube, który nazwała „Koktajl z Kate”. Celem tego kanału jest angażowanie się w interakcję na żywo z jej publicznością, analizowanie intrygujących sytuacji i omawianie smutnych historii.

Ten format zyskał dużą popularność, a ludzie przychodzą na jej nagrania, aby podzielić się swoimi radami.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet