„Nowa para gwiazd”: mówi się, że Shakira spotyka się z kierowcą F1 Lewisem Hamiltonem

Shakira, lat 46, była widziana publicznie obok Lewisa Hamiltona, który ma 38 lat. Piosenkarz i kierowca wyścigowy byli wyraźnie zalotni.

Latynoamerykańska piosenkarka Shakira zakończyła swój związek z piłkarzem Gerardem Piquetem zeszłego lata po tym, jak był jej niewierny. Z ich związku urodzili się synowie Sasha i Milan. Mimo rozstania piosenkarka nie rozwodziła się nad rozstaniem. Dziś pojawiły się informacje o jej romantycznym związku z kierowcą Formuły 1, Lewisem Hamiltonem.

Spekulacje na temat związku piosenkarza ze sportowcem zaczęły krążyć jakiś miesiąc temu. Shakirę po raz pierwszy widziano z zawodnikiem w maju w Miami. Shakira uczestniczyła w wyścigach Grand Prix, gdzie Hamilton zabrał ją z jej domku na plaży, po czym zjedli kolację w restauracji. Wieczór zakończył się romantycznym rejsem statkiem. Następnie siedmiokrotna mistrzyni świata odprowadziła piosenkarkę z powrotem do jej domu.

Teraz potwierdzono, że gwiazdy są w związku i bardzo dobrze się bawią razem. Przyjaciel pary powiedział, że piosenkarz i kierowca wyścigowy są błogo zadowoleni ze swojego towarzystwa. „Odkrywają się nawzajem. To urocze i zabawne”.

Wcześniej krążyły plotki o romansie Shakiry z hollywoodzką gwiazdą Tomem Cruisem. Szeptano, że piosenkarka „Hips don’t lie” zwróciła uwagę aktora. Po interakcji z piosenkarką Cruise podobno wysłał jej kwiaty i zwierzył się bliskim przyjaciołom, że czuje wyjątkową więź z Shakirą. Jednak Shakira odrzuciła propozycje byłego małżonka Nicole Kidman, a nawet poprosiła go, aby przestał się nią interesować.

Pomimo jej tętniącego życiem romantycznego życia, Shakira stawia na pierwszym miejscu dobro swoich synów. Ostatnio gwiazdorska matka poprosiła media, aby dały jej trochę przestrzeni. „Wystarczy pragnienie, aby dzieci mogły wyjść na dwór, bezpiecznie chodzić do szkoły, bez nękania i nie być pod stałą obserwacją kamery” – powiedziała artystka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: