„Rodzina była przeciwna poślubieniu jej”: dzieci niesamowicie silnej kobiety

Rose Siggins była niezwykłą i odporną kobietą, która pokazała światu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Urodzona w 1972 roku matka Rose od razu zauważyła, że ​​jej córka jest niezwykła. Zespół medyczny zaproponował złagodzenie trudności związanych z rzadkim schorzeniem Rose – nogi zrośnięte w biodrze – poprzez chirurgiczne usunięcie. Matka zgodziła się na skomplikowany zabieg. Pomimo swojej wyjątkowej kondycji fizycznej, Rose kontynuowała naukę i prowadziła zwyczajne życie nastolatka.

Siggins wyznała dziennikarzom, że nigdy nie mogła się przyzwyczaić do spojrzeń nieznajomych.

„Gapią się i nie ukrywają, zarówno dzieci, jak i dorośli. Siggins poznała swojego przyszłego męża podczas pracy w serwisie samochodowym. Para często rozmawiała przez telefon w pracy. Młodzi ludzie flirtowali i flirtowali ze sobą, nie widząc się.

Pierwsze spotkanie radykalnie zmieniło życie Rose. Dave oświadczył się dziś naszej bohaterce. „Moja matka odwiodła mnie od poślubienia Rose” – przyznał mężczyzna. „Jak radzisz sobie z jej niepełnosprawnością?” — zapytała kiedyś matka Dave’a. „Lekarze byli zdumieni wiadomością o mojej pierwszej ciąży. Urodziłam zdrowego chłopczyka” – oświadczyła Siggins.

Mimo tych trudności wytrwała. Kilka lat później sama została mamą. Rose nie należała do kobiet, które łatwo przyznają się do porażki. Ta niezwykła osoba wydawała się mieć czas na wszystko: prowadzenie domu, wychowywanie dzieci, jazdę na deskorolce, a nawet występowanie w popularnym amerykańskim serialu telewizyjnym.

Niefortunny incydent doprowadził do przedwczesnego odejścia Rose. Nie mogąc zwalczyć infekcji, której nabawiła się po usunięciu kamienia nerkowego, zmarła. Róża miała zaledwie 43 lata.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet