„Wspaniały i utalentowany Duet”: Elizabeth Hurley udostępniła zdjęcie swojego syna w bikini

W rodzinie Elizabeth Hurley panuje radosna okazja – aktorka obchodzi swoje 58. urodziny, przyjmując gratulacje z okazji osiągnięcia tego kamienia milowego.

„Wszystkiego najlepszego mamo!” – zwięźle pogratulował Damian. „Kocham cię, moje dziecko” – odpowiedziała gwiazdorska mama. Blogerzy przyłączyli się do gratulacji, a wielu zachwyciła szczupła sylwetka aktorki. „Czy to na pewno mama? Co 58? Ona ma 29 lat, nie więcej”, „Zamrożony czas”, „Bardzo piękna mama! A syn okazał się tylko przystojniakiem”, „Najpiękniejszy syn i jego matka w bikini” – napisał w Sieci.

Hugh Grant, jej były partner, złożył życzenia, podobnie jak jej 21-letni syn, Damian Hurley. Damian podzielił się zdjęciami z uroczystości urodzinowych, uwieczniając moment swojej mamy na pikniku. Elizabeth jest widziana w jaskrawym bikini, ukazującym jej smukłą sylwetkę – jej stonowany brzuch może wywołać zazdrość nawet u najmłodszych gapiów.

Elżbieta sama zaznaczyła tę okazję zdjęciem. Ubrana w niebieskie bikini prezentowała zgrabną sylwetkę, zalotnie unosząc ręce w pozie.

Elizabeth Hurley, znana z roli w filmie „Oszuści”, miała Damiana z amerykańskim biznesmenem Stevem Bingiem. Pomimo początkowego zaprzeczania ojcostwu, badanie DNA potwierdziło jego pokrewieństwo z dzieckiem. Chociaż Bing zapewniał wsparcie finansowe, nie brał udziału w wychowaniu syna.

Niedawno Elizabeth Hurley nieświadomie została uwikłana w kontrowersje. Książę Harry wspomniał o utracie dziewictwa ze starszą kobietą, co skłoniło wielu do spekulacji, że miał na myśli hollywoodzką aktorkę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: