„Najlepszy dzień w moim życiu”: Jessie J po raz pierwszy udostępniła zdjęcia swojego nowonarodzonego syna

Dla tych, którzy tęsknią za emocjonalną kolejką górską, nie szukajcie dalej niż kanały mediów społecznościowych Jessie J. W styczniu, rok po poronieniu, 35-letnia piosenkarka ogłosiła, że ​​jest w ciąży. W maju po raz pierwszy objęła macierzyństwo, witając syna z koszykarzem Chananem Safirem Colemanem.

„Jutro skończysz miesiąc. To był jak jeden długi i najlepszy dzień w moim życiu. Mamusia i Tatuś kochają Cię bardziej niż cokolwiek innego, kochanie… Jeśli śledziłeś moją podróż, często dzieliłeś mój ból. A teraz przyłącz się do mnie i podziel się moją radością”.

Gdy niemowlę kończy miesiąc, Jessie oferuje swoim wyznawcom pierwsze spojrzenie na twarz dziecka. Nie zadowalając się prostym, uroczym zdjęciem, piosenkarka stworzyła obszerne wideo. Ta trwająca półtorej minuty narracja przedstawia podróż dziecka — od scen szpitalnych (uwaga, są dość drastyczne!) po komfort jego łóżeczka.

Aby upewnić się, że żaden obserwujący nie opuści platformy mediów społecznościowych z suchymi oczami, połączyła wideo z głęboko poruszającym podpisem.

Pochwalamy Jessie za jej autentyczność i oczywiście składamy życzenia zdrowia i niezliczonych lat pełnych radości dla niej i jej nowonarodzonego syna.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: