Alessandra Ambrosio udostępniła rzadkie zdjęcie swojej 14-letniej córce

W zeszłym tygodniu Anya Luisa, 14-letnia córka aniołka Victoria’s Secret Alessandry Ambrosio, ukończyła szkołę średnią. Z okazji ukończenia studiów brazylijska supermodelka zaprezentowała kolaż wideo z ostatnich klipów ze swoim dorosłym potomstwem. Na nagraniu duet matka-córka pozuje ramię w ramię, a ich uderzające podobieństwo jest trudne do zignorowania.

Wszystkiego najlepszego dla najbardziej niesamowitej dziewczyny na tym świecie! Mam szczęście, że jestem twoją mamą, a moja miłość do ciebie jest nieskończona… Kocham cię i życzę wszystkiego najlepszego w twoim życiu, ponieważ na to zasługujesz! – pisała wówczas entuzjastycznie.

Chcę, aby moje dzieci robiły to, co kochają, a jeśli jest to modeling, będę na każdym kroku, aby je wspierać” – powiedziała Harper’s Bazaar w 2018 roku.

Anya Louise skończyła 14 lat w sierpniu ubiegłego roku. Aby uczcić wyjątkowy dzień córki, 42-letnia Alessandra publicznie złożyła gratulacje w mediach społecznościowych.

Warto zauważyć, że podobieństwo Anny do jej słynnej matki działa na jej korzyść: już pogrąża się w karierze modelki. Na przykład w 2020 roku wystąpiła w kampanii reklamowej marki strojów kąpielowych Ambrosio, GAL Floripa. Wiadomo jednak, że Alessandra nigdy nie narzucała swoim potomkom żadnych decyzji ani nie wywierała na nie presji.

Anya Louise jest najstarszym dzieckiem z małżeństwa Alessandry Ambrosio z jej byłym mężem Jamiem Mazurem. Z tego samego związku supermodelka wychowuje także 10-letniego syna Noah.

Ostatni publiczny występ Alessandry miał miejsce w trakcie poprzedniego Festiwalu Filmowego w Cannes. Model uświetnił coroczną imprezę charytatywną amfAR Gala Cannes 2023.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet