„Wierzę w życie i będę o nie walczył”: co zrobiła Elizabeth Taylor, Co zadziwiło świat?

Elizabeth Taylor to rzeczywiście postać legendarna, idolka, do której aspiruje niezliczona liczba osób. Jest słusznie uważana za jedną z najbardziej oszałamiających kobiet swoich czasów. Aktorka była powszechnie uwielbiana i szanowana, służąc jako uosobienie kobiecości i uroku. Jednocześnie Taylor był obdarzony znaczącym talentem.

Jednak pod jej promienną i efektowną powierzchownością kryje się osoba zmagająca się z licznymi wyzwaniami. Była dzieckiem nękanym złym zdrowiem. Aktorka nieustannie poddawała się kuracjom na różne schorzenia. Zniosła wiele przeciwności losu. Była postacią o niezłomnym duchu, Elizabeth Taylor była konsekwentnie przygotowana do walki o życie. Nigdy jednak nie ujawniła swoich słabości.

Wielu nie wiedziało, że u Elizabeth Taylor zdiagnozowano guza mózgu. Aktorka przeszła operację: ogolono jej głowę, pozostawiając dużą bliznę.

Dla pięknej aktorki jej odbicie było trudnym do zniesienia widokiem. Mimo to Taylor odważnie zdecydowała się pojawić na okładce magazynu. Pokazała się światu, będąc inspiracją dla milionów walczących z podobną przypadłością.

„Patrząc na mnie, ludzie pomyśleliby:„ Skoro ona mogła to zrobić, ja też mogę ”- powiedziała aktorka.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: