Julianne Moore pojawiła się oszałamiająco na czerwonym dywanie w Wenecji

61-letnia Julianne Moore pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Wenecji. Amerykańska aktorka pojawiła się na imprezie w odważnej kreacji.

Aktorka z filmu „Po ślubie” swoje długie włosy spięła w koński ogon z tyłu głowy, który ozdobiła czarną wstążką. Julianne zrobiła makijaż na wieczór. Wizażyści podkreślili wrodzoną urodę aktorki czarnym tuszem do rzęs, brzoskwiniowym różem i delikatną szminką.

Moore pojawiła się na czerwonym dywanie w wyjątkowej sukni. Miała na sobie głęboko wyciętą suknię bez ramiączek z prześwitującego materiału, który odsłaniał jej nogi. Długi lśniący szal zmienił wygląd z wulgarnego w wyrafinowany i pociągający.

Zdobywczyni Oscara uzupełniła swój elegancki zestaw genialnymi kolczykami wysadzanymi pięknymi kamieniami. Smukłe dłonie Julianny również zdobiła ogromna bransoletka i pokaźny pierścionek, który dopełniał wizerunek.

Fani aktorki podziwiali jej stylowy strój. „Oszałamiająca”, „Obraz dla prawdziwej królowej nagrody”, „Wspaniała kobieta”, „Szykowne nogi! Delight”, „Podziwiam Twoje naturalne piękno!” – dyskutowali fani.


Julianne była honorowym członkiem jury na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Grupa obejrzała film „White Noise” z Adamem Driverem i Gretą Gerwig w rolach głównych. Film jest komedią z przerażającymi aspektami o naukowcu, który analizuje życie Adolfa Hitlera na uniwersytecie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: