Charlize Theron wygląda wspaniale na premierze Fast X

Możesz mieć swoje zdanie na temat serii Fast, ale jedno jest niezaprzeczalne – te filmy stale przyciągają tłumy i utrzymują widzów w napięciu. Teraz franczyza jest w dziesiątej (tak, dobrze przeczytałeś) części, a oni zwerbowali nowego asa w rękawie: Charlize Theron.

Charlize wciela się w Cipher, niesławną mózgownicę filmu – i właśnie zrobiła oszałamiający występ na premierze w niezwykle szykownej, odsłaniającej sukni w Koloseum w Rzymie. Strój 47-letniej aktorki to długa, czarna, prześwitująca sukienka, otwarta z przodu, eksponująca jej stonowane nogi i wyrzeźbiony brzuch. Był noszony na czarnych majtkach i dopasowanym czarnym biustonoszu, a zwieńczony beretem, tworząc zestaw, który jest niczym innym jak obrazowym.

Charlize wygląda ostatnio na naprawdę mocną… więc co ona porabia? Wcześniej powiedziała Harper’s Bazaar, że bardzo lubi pilates. „To całkowicie zmieniło moje ciało” — powiedziała. „Zawsze kalkuluję swoją aktywność. Jeśli nie ruszałem się dużo, nie mogę dużo jeść. A może to dzień oszustwa. Ale jestem ze sobą szczery.”

Charlize opublikowała dwa zdjęcia z premiery na Instagramie, podpisując je słowami: „Jesteśmy tutaj!! Światowa premiera FAST X. Do dzieła!”

Charlize jest również zapalonym praktykiem jogi siłowej – w każdym tygodniu bierze udział w dwóch 90-minutowych sesjach – wraz z jazdą na rowerze stacjonarnym, którą uprawia do czterech razy w tygodniu.

Jeśli chodzi o jej dietę, Charlize ujawniła, że ​​skłania się ku surowej żywności pochodzenia roślinnego, ale nie jest to jej jedyna przyjemność. Udostępniła humorystyczne zdjęcie na Instagramie, całując trofeum w kształcie ostrego sosu. „Gorące skrzydła wojownika, suki! 🔥” – napisała w podpisie.

W wywiadzie dla Harper’s Bazaar Charlize powiedziała, że ​​pije zielone soki zgodnie z zaleceniami swojego zespołu. „Mam tutaj trochę zielonych soków, ponieważ to jest to, co musimy zrobić” – powiedziała. „Dają mi je, a ja naprawdę dobrze obieram kierunek”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: