„Od czerwonych dywanów po figlarne stroje kąpielowe”: ponadczasowy styl Jennifer Garner

Często można spotkać gwiazdę spędzającą czas na plaży

Jennifer Garner miała wiele pamiętnych chwil na czerwonym dywanie w całej swojej karierze. Kiedy nie jest zajęta promocją swoich udanych filmów, często można ją spotkać na plaży lub basenie z trójką dzieci.

Jej zdjęcia z pływania pokazują jej niesamowity styl, wykraczający poza efektowne premiery i przedstawiające bardziej zrelaksowane scenerie.

W 2001 roku Jennifer zyskała sławę dzięki roli agentki CIA Sydney Bristow w serialu science-fiction Alias. Jedna szczególna scena stała się ikoną, przedstawiając ją pływającą w niebieskim bikini podczas pracy nad programem stworzonym przez JJ Abramsa. Wyszła nawet z basenu, bez wysiłku wkładając szpilki.

Szybko do grudnia 2020 r., ponad dwie dekady po wyemitowaniu oryginalnej sceny, Jennifer postanowiła odtworzyć ją na swoim Instagramie. Dodając odrobinę humoru, podzieliła się zarówno autentyczną, seksowną sceną w kostiumie kąpielowym, jak i własną żartobliwą parodią. Włożyła buty UGG, komicznie zdjęła gogle i rozpięła piankę po pływaniu.

Pomimo początkowych wahań przed udostępnieniem wideo z powodu obaw jej menedżerów i publicysty, że celowo wygląda niepochlebnie, obserwatorzy Jennifer pokochali jej humorystyczne podejście do tej chwili. W wywiadzie dla Entertainment Weekly ujawniła, że ​​ludzie wykrzykiwali: „Jennifer, dobrze wyglądasz w kostiumie kąpielowym!” Sprostała ich oczekiwaniom i postanowiła pokazać się z innej strony.

Oddana matka, dzieląca swoje dzieci z byłym mężem Benem Affleckiem, skorzystała z okazji, by opublikować zabawne wideo, w którym wyraziła, że ​​wie, że nigdy nie będzie wyglądać tak samo w kostiumie kąpielowym i uznała to za zabawne. Po prostu pomyślała: „Dziś idzie w górę, więc to dobra wiadomość”.

Przez lata Jennifer cieszyła się słońcem ze swoimi córkami Violet, Seraphiną i Samuelem oraz kilkoma bliskimi przyjaciółmi. Te chwile relaksu i radości odzwierciedlają jej oddanie zarówno rodzinie, jak i jaśniejszą stronę życia.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: