Hugh Laurie wydaje się nie przejmować tym wydarzeniem: fanom trudno było go rozpoznać na ostatnich zdjęciach

Triumf dramatu medycznego „House” jest niezaprzeczalny, ponieważ jest produkowany od ośmiu lat i nadal urzeka publiczność nawet po zakończeniu. Jednym z kluczowych czynników decydujących o jego triumfie był przekonujący portret głównego bohatera, doktora Gregory’ego House’a, autorstwa Hugh Lauriego. Przez cały czas trwania programu Laurie otrzymywała imponujące wynagrodzenie w wysokości około 250 tysięcy funtów za odcinek.

Pomimo tego triumfu finansowego, trajektoria kariery Lauriego zaczęła się zmniejszać po jego występie w „House”. Jednak Laurie wydaje się niewzruszony tym rozwojem. I odwrotnie, entuzjastycznie realizował inne przedsięwzięcia, takie jak udział w programach telewizyjnych, koncertowanie jako muzyk i pianista, a czasami przyjmowanie mniejszych ról.

Udowodnił swoją wszechstronność artystyczną i pokazał, że nie ogranicza się do jednej roli, niezależnie od jej kultowego statusu. Niedawno paparazzi przyłapali Lauriego na spacerze z psem w północnej dzielnicy Londynu, a jego pojawienie się wywołało intensywną debatę wśród internautów.

Niektórzy twierdzili, że wydawał się „kudłaty i rozczochrany”, podczas gdy inni bronili go, twierdząc, że ma prawo do przedstawiania się tak, jak chce. Ostatecznie uzgodniono, że uroku Laurie nigdy nie przypisywano wyłącznie jego wyglądowi, ale raczej umiejętnościom aktorskim i wszechstronności. Warto zauważyć, że Laurie nigdy nie starała się sprostać społecznym oczekiwaniom dotyczącym tego, jak powinien wyglądać odnoszący sukcesy aktor.

Zamiast tego skoncentrował swoje wysiłki na swoim artyzmie, nieustannie doskonaląc swoje umiejętności i poszerzając zakres.Chociaż niektórzy mogą krytykować jego wygląd, należy pamiętać, że sukces nie zależy wyłącznie od wyglądu fizycznego, ale także od talentu i poświęcenia.

Kariera Hugh Lauriego po „House” mogła nie dorównać sukcesowi, jaki odniósł podczas programu, ale nie zmniejszyło to jego entuzjazmu ani ambicji, by nadal zabawiać swoich fanów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: