„Mama w wieku 50 lat”: Heidi Klum jest w ciąży z pierwszym dzieckiem z mężem

Heidi Klum odkryła radość w swoim trzecim związku małżeńskim. Wielu przewidywało, że jej związek z muzykiem z zespołu „Tokyo Hotel” nie przetrwa. To założenie zostało przyjęte przede wszystkim dlatego, że Tom Kaulitz jest znacznie młodszy od swojej żony. Para wydaje się jednak nierozłączna i wspiera się całym sercem. Heidi często towarzyszy mężowi w jego wycieczkach, podczas gdy Tom wspiera przedsięwzięcia swojej żony.

Niedawno para została sfotografowana przez paparazzi podczas niezobowiązującego spaceru. Tom Kaulitz delikatnie pieścił brzuch żony. Ten czuły gest wywołał spekulacje wśród fanów, że para może przygotowywać się do rodzicielstwa.

Warto zaznaczyć, że Heidi Klum jest już matką czwórki dzieci z poprzednich małżeństw, natomiast Tom Kaulitz nie ma jeszcze dzieci.

Być może supermodelka zdecydowała się podarować ukochanemu z niecierpliwością wyczekiwane pierwsze dziecko. Warto jednak zauważyć, że Heidi Klum ma już 50 lat.

Czy naprawdę zdecydowała się na ten krok w tak dojrzałym wieku? Użytkownicy mediów społecznościowych już gratulują parze oczekiwanego nowego członka rodziny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: