„Bliźniaki o różnym wyglądzie”: jak teraz wyglądają słynne bliźniaki

Jeden na milion — statystyczna rzadkość. Prawdziwy cud wydarzył się w Anglii w rodzinie Elmerów, kiedy powitali bliźnięta o kontrastujących kolorach. Lucy i Mary, bo tak nazwano dziewczynki, przyszły na świat 23 lata temu, stając się czwartym i piątym dzieckiem w rodzinie.

Matka dziewcząt na widok swoich córek zaniemówiła. Nie miała pojęcia, że ​​takie zdarzenie jest możliwe. Niemniej jednak nie można było zaprzeczyć, że ich uścisk obejmował teraz dwójkę uderzająco odmiennych dzieci.

Jasnoskóra, jasnooka dziewczyna i ciemnoskóra, brązowooka dziewczyna. Warto zauważyć, że rodzina Elmerów ma mieszane pochodzenie, matka ma ciemną skórę, a ojciec jasną skórę.

Fakt, że te bliźniaczki mogły pojawić się na świecie w tak charakterystyczny sposób, był niewyobrażalny dla wszystkich. Jednak nauka z łatwością wyjaśnia to pozornie anomalne zjawisko. W dobie powszechnego zapłodnienia in vitro (IVF) bliźnięta różnej płci, koloru oczu i karnacji nie są już cudem, ale zjawiskiem powszechnym.

Naturalnie, takie różne bliźnięta wykazywały kontrastujące osobowości. Rudowłosa Lucy była nieśmiała, podczas gdy jej siostra Maria była żywym kłębkiem energii.

Należy wyjaśnić, że inne dzieci w rodzinie miały mieszane pochodzenie, ale tylko Lucy ze swoimi rudymi włosami wyróżniała się wyglądem. To skłoniło innych do przypuszczenia, że ​​​​jest adoptowana. Pomimo wyjaśnień rodziców, niewielu im uwierzyło.

Teraz dorośli, Maria i Lucy, mają swoje własne, niepowtarzalne piękno. Pomimo dzielących ich różnic pozostają siostrami i czerpią radość ze swojej wzajemnej obecności.

W tym roku obchodzili swoje 23 urodziny. Lucy, rudowłosa bliźniaczka, emanuje kreatywnością i aspiruje do zostania projektantką – skłonność ta jest już widoczna w jej stylu. Pozostaje nieformalna i, podobnie jak wcześniej, zachowuje swoją nieśmiałą naturę. W przeciwieństwie do tego Maria przyjmuje bardziej efektowną osobowość i skłania się ku poważnym studiom prawa.

Oto Lucy i Maria — para niezwykle różnych, ale nierozłącznych bliźniaczek. Chociaż zyskały światowe uznanie, pozostają zwykłymi dziewczynami z Anglii.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: