Błyszcząca sukienka kołczuga z gorsetem: Margot Robbie powtórzyła kultowy wygląd supermodelki Claudii Schiffer

Gwiazda Hollywood zaszczyciła czerwony dywan w swojej ojczyźnie. Widok Margot Robbie w sukience vintage z głębokim dekoltem z pewnością przyciągał wzrok.

W wieku 32 lat aktorka zaprezentowała film „Barbie”, w którym gra główną rolę, w Sydney. Wydarzenie odbyło się w Museum of Contemporary Art Australia. Margot skrupulatnie przygotowywała się do tej wielkiej letniej premiery.

Wybitna celebrytka olśniewała na czerwonym dywanie pod każdym względem. Robbie ułożyła jej włosy w rozczochrane loki i wybrała brzoskwiniowy makijaż, podkreślony ciemnoróżową szminką. Barbie na ekranie miała na sobie sukienkę vintage Versace w metalicznym różu, z gorsetem i teksturą loków. Ten zestaw był wcześniej noszony przez supermodelkę Claudię Schiffer na imprezie marki w Paryżu w 1994 roku. Margot dopełniła swój wygląd przezroczystymi plastikowymi obcasami.

Chociaż nie nosiła żadnych akcesoriów, zrobiła sobie manicure, który idealnie uzupełniał jej sukienkę. Robbie zaszczycił czerwony dywan promiennym uśmiechem. Jej partner w „Babilonie”, Brad Pitt, popisywał się swoimi smukłymi, opalonymi nogami z najlepszych kątów.

Do Margot dołączył jej mąż, producent filmowy Tom Ackerley, który jest także częścią ekipy produkcyjnej filmu. Para wystąpiła przed fotografami osobno, ale zgrupowała się razem z innymi aktorami do zdjęcia.

Fani Robbiego obsypali ją pochwałami. „Jest cudowna”, „Ma piękną figurę”, „Uosobienie stylowej damy”, „Ta kobieta nigdy nie zawodzi na czerwonych dywanach”, „Taki seksowny kotek” – komentowali użytkownicy.

Margot założyła kolejną kultową kreację na Met Gala. Przy tej okazji uosabiała wizerunek Cindy Crawford.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: