Te zdjęcia Cię zadziwią: jak 92-letni miliarder i jego młoda żona, która niedawno urodziła mu syna, wyglądają w prawdziwym życiu

Bernie Ecclestone jest siłą napędową, która przekształciła Formułę 1 ze specjalistycznego wydarzenia wyścigowego w międzynarodowe widowisko. Brytyjska prasa uhonorowała go tytułem „ojca Formuły 1”.

Po drugiej wojnie światowej Bernie założył jedną z największych firm zajmujących się sprzedażą używanych samochodów w Wielkiej Brytanii, aw 1971 roku został właścicielem zespołu wyścigowego Brabham.

W 2017 roku Ecclestone zaprzestał udziału w wyścigach, sprzedając Formułę 1 za ogromną kwotę 4,4 miliarda dolarów. Od tego czasu powstrzymuje się od inwestowania w znaczące nowe przedsięwzięcia, co prowadzi do stopniowego zmniejszania się jego majątku, jeśli to określenie można w ogóle zastosować do kogoś, kogo majątek netto wynosi obecnie 2,9 miliarda dolarów.

Choć odszedł od świata korporacji, w wieku 92 lat może pochwalić się bogatym życiem prywatnym. Ecclestone, potentat od najmłodszych lat, jest ojcem trzech córek – 65-letniej Deborah, 35-letniej Tamary i 31-letniej Petry – a trzy lata temu powitał na świecie swojego pierwszego syna, Ace’a.

Jego pierwsza żona, Ivy Bamford, jest matką jego najstarszej Deborah, a wraz z drugą żoną, modelką Slavicą Radich, miał młodsze córki, Tamarę i Petrę.

Kolumny plotkarskie spekulują, że córki są zazdrosne o jedynego męskiego spadkobiercę i jego matkę z powodu spadku, który mogą ostatecznie podzielić. Jednak Bernie kwestionuje takie przypuszczenia, twierdząc, że jest w sile wieku i przewiduje więcej dzieci. W wieku 80 lat Ecclestone podjął decyzję o poślubieniu kobiety o 45 lat młodszej. W 2012 roku Bernie Ecclestone ożenił się z Fabianą Flossie, kobietą młodszą od jego najstarszej córki, na tyle młodą, że mogłaby być jego wnuczką.

Para spotkała się po raz pierwszy w 2009 roku na Światowej Radzie Sportów Motorowych. W tym czasie Fabiana nie była dobrze znana społecznie i była częścią zespołu marketingowego podczas Grand Prix Brazylii, które odbywało się na Interlagos.

W 2020 roku Fabiana i Bernie ogłosili oczekiwanego nowego członka rodziny, aw lipcu tego samego roku urodził się ich syn Alexander Charles. Ecclestone dzieli się w wywiadach: „Teraz, kiedy mam więcej wolnego czasu, nie mogę się doczekać spędzenia go z moim synem, gdy dorośnie. Nie jestem pewien, czy się tam zatrzymamy. Wkrótce może mieć młodsze rodzeństwo.

Pozostaje nam tylko życzyć byłemu magnatowi Formuły 1 dość wigoru i energii, nie tylko dla swoich dzieci, ale także dla żony.

Ponieważ para nadal pojawia się w centrum uwagi mediów, próbują pokazać, że miłość nie zna wieku. Ale ich znaczna różnica wieku spotkała się z dezaprobatą społeczną i sceptycyzmem co do prawdziwych uczuć Fabiany.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: