To jak inna osoba. John Goodman, 71 lat, stracił 90 funtów i zmienił się nie do poznania

Znany z ról w „The Big Lebowski” i „King Ralph”, John Goodman przeszedł niezwykłą przemianę, tracąc prawie 198 Ibs.

Aktor olśniewająco pojawił się na czerwonym dywanie 62. Festiwalu Telewizyjnego w Monte Carlo, zbierając pochwały widzów i okrzyknięty „niesamowitym”.

John rozpoczął swoją podróż odchudzania w 2007 roku, kiedy ważył blisko 398 funtów. Co ciekawe, osiągnął te zmiany bez uciekania się do interwencji chirurgicznej. Początkowo całkowicie powstrzymał się od alkoholu, co oznaczało istotną zmianę stylu życia.

Do 2016 roku zrzucił 99 funtów. W tym momencie skorzystał z pomocy osobistego trenera i poświęcił się rygorystycznym treningom na siłowni. Goodman zmuszał się, ćwicząc sześć dni w tygodniu i dążąc do chodzenia do 12 000 kroków dziennie. Przyjął również dietę śródziemnomorską, skupiając się na rybach, oliwie z oliwek, warzywach, orzechach i owocach jako swoich podstawowych wyborach żywieniowych.

John Goodman zadebiutował jako aktor teatralny w broadwayowskiej produkcji „Sen nocy letniej” w 1978 roku. Jego kariera filmowa rozpoczęła się w 1983 roku i pojawił się w filmach takich jak „Morze miłości” u boku Ala Pacino i „Arachnofobia”. z Jeffem Danielsem. W 1991 roku zagrał główną rolę w komedii „Król Ralph”, a także w „The Big Lebowski”, „Artysta” i „Argo”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: