„Ona jest idealna do kostiumów kąpielowych”: Jennifer Garner udostępniła zabawny post o sobie w kostiumie kąpielowym

Garner podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat odtworzonej sceny kostiumów kąpielowych

Jennifer Garner, znana z niezwykłych wyborów modowych na czerwonym dywanie, przez lata stworzyła wiele niezapomnianych kreacji. Kiedy nie jest zajęta promowaniem swoich udanych filmów, gwiazda „13 Going on 30” lubi spędzać czas z trójką swoich dzieci, często wybierając się na plażę lub basen.

Jej zdjęcia z pływania pokazują jej oszałamiający styl, który wykracza poza premiery filmowe i telewizyjne.

Jennifer Garner zyskała sławę w 2001 roku dzięki roli Sydney Bristow, agentki CIA, w uznanym serialu science-fiction Alias. Serial stworzony przez JJ Abramsa zachwycał widzów przez pięć sezonów. Jedna szczególna scena, która pozostaje wyryta w pamięci, przedstawiała Jennifer pływającą w oszałamiającym niebieskim bikini w ramach jej tajnej pracy. Pokazując pewność siebie i zwinność swojej bohaterki, wyszła nawet z wdziękiem z basenu w szpilkach. Ten kultowy moment wzmocnił obecność Jennifer na ekranie i jeszcze bardziej umocnił jej status utalentowanej aktorki.

W zachwycającym wspomnieniu niezapomnianej chwili ze swojej przeszłości Jennifer Garner postanowiła odtworzyć kultową scenę z Alias ​​na swoim Instagramie w grudniu 2020 r., ponad dwie dekady po jej pierwotnym wyemitowaniu w telewizji. Dodając zabawny akcent, podzieliła się zarówno oryginalną sceną z seksownym kostiumem kąpielowym, jak i jej przezabawną parodią. W tej parodii Jennifer zamieniła obcasy na wygodne buty UGG, w komiczny sposób pozbyła się gogli i żartobliwie rozpięła piankę po kąpieli. Jej beztroska rekreacja zachwyciła fanów i pokazała jej poczucie humoru oraz chęć przyjęcia zabawnej strony jej poprzednich ról.

Pomimo początkowych zapewnień swoich menedżerów i publicysty, że nie udostępni tego filmu, zwolennicy Jennifer pokochali jej zabawny post. „Jennifer, dobrze wyglądasz w kostiumie kąpielowym!” wykrzyknęli. Mimo że jej zespół wyraził obawy przed celowym udostępnianiem czegoś niepochlebnego, aktorka Juno zdecydowała, że ​​nadszedł czas, aby pokazać inną stronę siebie.

Jennifer Garner podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat odtworzonej sceny z kostiumami kąpielowymi, wyrażając autoironiczny humor. Zastanawiając się nad swoim wyglądem, żartobliwie zauważyła: „Pomyślałam sobie:„ Nigdy nie będę tak wyglądać w kostiumie kąpielowym ”. Bez względu na wszystko, po prostu nie ma szans. I myślę, że to zabawne. Następnie wspomniała o swojej decyzji o udostępnieniu rekreacji na Instagramie, stwierdzając: „Dziś idzie w górę, więc to dobra wiadomość”. Szczera i beztroska postawa Garner jeszcze bardziej zjednywała ją fanom, ukazując jej charakter, z którym można się identyfikować, i umiejętność akceptowania swoich niedoskonałości.

Przez lata Jennifer była często widziana wygrzewająca się w słońcu wraz ze swoimi córkami Violet, Seraphiną i Samuelem, którymi jest współrodzicem ze swoim byłym małżonkiem, Benem Affleckiem. Widziano ją również, jak cieszy się tymi chwilami z kilkoma bliskimi przyjaciółmi.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet