„Wstydź się”: 61-letnia Julianne Moore została królową głębokiego dekoltu

Nagrodzona Oscarem aktorka została zaproszona na kolejną głośną imprezę, na której rozdano nagrody. Nic dziwnego, że to suknia aktorki przyciągnęła uwagę publiczności. Jej uroda została uznana za zbyt kuszącą, by po prostu „przejść obok”.

Moore pojawił się w śnieżnobiałej sukni do ziemi. Strój uzupełniła wykwintną biżuterią i drobną, złotą torebką. Aktorka zwróciła jednak na siebie uwagę przede wszystkim odważnie wyciętym dekoltem. Jej subtelny makijaż i zaczesana do tyłu fryzura podkreśliły oszałamiające cechy tej ukochanej performerki.

Oddani fani szybko zalali sekcję komentarzy mnóstwem pozytywnych opinii. Uznali, że sukienka została wybrana nienagannie: „Naprawdę pasuje do ciebie”, „Tak dobrze na tobie leży”, „Sukienka jest obłędnie piękna”, „Chcę taką samą”, „idealnie na tobie leży”, „ sukienka podkreśla Twoją smukłość”, „Dopasowana”, „Wygląd jest taki kobiecy”.

Wielu było zaskoczonych, gdy dowiedzieli się o wieku aktorki: „Nie mogę uwierzyć, że ma sześćdziesiąt jeden lat”, „Wygląda na to, że wiek postanowił ją pominąć”, „Wygląda tak młodzieńczo”, „Jak można wyglądać tak fantastycznie w jej wieku ”, „Chciałbym tak wyglądać po sześćdziesiątce”, „Niesamowite. Nie wygląda ani na czterdzieści lat.

Zgodnie z przewidywaniami znalazło się kilku przeciwników. Nie wszyscy byli fanami zespołu Moore’a. „Nie uważasz, że sukienka jest zbyt odkrywcza?”, „Prowokujący look”, „W tym wieku należy zachować powściągliwość”, „Jej styliści zapomnieli, ile ona ma lat” – to niektóre komentarze, które zostawili.

Post „Wstydź się”: 61-letnia Julianne Moore została królową głębokiego dekoltu pojawiła się jako pierwsza na Animalplanetnow.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet