„Nie mogę oderwać wzroku”: Dua Lipa pojawiła się w całkowicie prześwitującej sukience i wywołała nie lada sensację

Jak mówi przysłowie, gdybyśmy tylko otrzymywali wynagrodzenie za każdym razem, gdy piszemy o prześwitującym stroju. Rzeczywiście, trend z pewnością przekroczył wszelkie rozsądne granice. Codzienne kroniki modowe pełne są występów celebrytów w prześwitujących sukienkach, osoby mające wpływ na styl ilustrują ich codzienne stroje, a nawet Rihanna zdradza wskazówki dotyczące ciąży za pomocą takich strojów. Oczywiście kontrowersje wokół tego zjawiska były tylko kwestią czasu. Pierwszą kontrowersję wywołała Dua Lipa.

Wokalistka zdecydowała się wziąć udział w premierze Barbie w Los Angeles bez żadnego tuszowania, wybierając „cielistą” sukienkę Bottega Veneta z kołnierzykiem. Całość uzupełniła białą bielizną, srebrnymi dodatkami i metalicznymi butami na wysokim obcasie.

Wkrótce pojawiła się krytyka. Internauci zaczęli krytykować Influencerkę za rzekomo nieodpowiedni dobór stroju na imprezę. Argumentowali, że klasyfikacja wiekowa dla „Barbie” to 12+, dlatego nadmierna seksualizacja jest tutaj nie na miejscu.

Nasza odpowiedź jest następująca. Ogromny szum wokół filmu i ostatnie występy Margot Robbie w sportowym hołdzie dla kultowego zestawu Claudii Schiffer i strojów początkowych lalek wskazują, że mamy do czynienia z fenomenem mody na pełną skalę. I to „dorosłych” – wystarczy wziąć pod uwagę odrodzenie trendu barbiecore, który jest bezpośrednio powiązany z filmem Grety Gerwig.

Jesteśmy przekonani, że większość widzów powyżej osiemnastego roku życia doceni nie tylko lekką narrację obrazu, ale także znakomitą pracę zespołu projektantów kostiumów. Stoimy twardo: „Barbie” nie jest synonimem terminu „dzieci”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: