„Obejmując nagość”: 82-letnia gwiazda Harry’ego Pottera pojawia się na odważnej okładce magazynu

Dlaczego miałaby angażować się w takie zachowanie?

W zaskakującym zbiegu okoliczności 82-letnia Miriam Margolyes, aktorka, która wcieliła się w profesora Stable’a w pierwszym filmie o Harrym Potterze, trafiła na pierwsze strony gazet, zdobiąc okładkę znanego, błyszczącego magazynu w śmiały i śmiały sposób. Ta nieoczekiwana decyzja stanowiła wyzwanie dla norm społecznych, które wcześniej krytykowały młodsze osoby za podobne działania, określając ich motywacje jako zwykłą chęć zwrócenia na siebie uwagi.

Poświęćmy chwilę, aby docenić śmiałość starszych artystów, którzy decydują się na zaprezentowanie się w sposób nieskrępowany i bezpośredni. Dziś mam przyjemność podzielić się z Wami niezwykłym wynikiem ostatniej sesji zdjęciowej Miriam Margolyes. Chętnie poznam Wasze przemyślenia i opinie na temat tego urzekającego obrazu. Zachęcamy do podzielenia się swoimi komentarzami w poniższej sekcji.

„Dlaczego mają taki brak szacunku do siebie i swoich siwych włosów?”, „Och, po co mieliby to robić?”, „Tanie chwyty reklamowe kojarzą się zwykle z młodymi i nieutalentowanymi aktorami. Dokąd zmierzają?”, „Nawet nie chcę na to patrzeć”, „Jestem głęboko rozczarowany”.

„Dlaczego miałbyś angażować się w takie zachowanie?”, „Czy otrzymujesz za to zapłatę? Dlaczego miałbyś narażać się na takie upokorzenie?”, Ludzie w sekcji komentarzy wyrażają oszołomienie zaistniałą sytuacją.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami i opiniami w sekcji komentarzy poniżej. Kontynuujmy dyskusję tutaj, pod tym postem. Czekam na wiadomość od Ciebie.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: