Pasja po 25 latach małżeństwa: Sylvester Stallone i jego żona w bikini na basenie zostali przyłapani przez paparazzi

76-letni Sylvester Stallone i 54-letnia Jennifer Flavin spędzają obecnie wakacje w Porto Cervo, a ich namiętne uczucia są w pełni widoczne podczas tej podróży.

Hollywoodzki aktor i jego żona wybrali na swój wypad modny kurort na północy Sardynii. Będąc razem od 25 lat, para gwiazd przeszła ostatnio trudny okres, ale udało im się pokonać przeszkody i utrzymać rodzinę w jedności. Teraz Sylvester i Jennifer rozkoszują się wspólnym czasem jak nowożeńcy.

Jennifer wyglądała promiennie w niebieskim bikini, które pięknie podkreślało jej wyrzeźbioną sylwetkę. Uzupełniła swój wygląd złotymi łańcuszkami i związała włosy w luźny kucyk, uzupełniony eleganckimi dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

Z drugiej strony Sylvester lubił pływać w basenie, mając na sobie czarny T-shirt i kąpielówki. Aktor żartobliwie objął żonę, czule dotykając jej piersi na oczach podziwiającej publiczności. Widok radosnego śmiechu Jennifer w ciepłym uścisku męża rozgrzał serca gapiów.

Internet szybko wywołał dyskusje na temat kuszących zdjęć tej pary celebrytów. Blogerzy dzielili się swoimi przemyśleniami, wykrzykując: „Zachowują się jak nowożeńcy!”, „Taka namiętność po 25 latach małżeństwa!” i „Wydają się bardzo zakochani. Mam nadzieję, że wszystko naprawdę dobrze im się układa”.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet