„Piękna zarówno w młodości, jak i teraz”: młoda Helen Mirren może podniecić każdego

Helen Mirren zyskała sławę jako młoda artystka, zdobywając uznanie za kultowe portrety starszych postaci, takich jak Katarzyna Wielka, Elżbieta I i inne silne bohaterki. Jednak tylko nieliczni pamiętają jej wczesną pracę w filmie „Dorosłość”, znanym również jako „Wiek zgody”, w którym przyszła celebrytka wcieliła się w naiwną i niedoświadczoną dziewczynę.

W młodości Helen Mirren szczyciła się gęstymi blond włosami w kolorze miodu, soczystymi ustami i nieskazitelną skórą. Ze swoją piękną figurą śmiało podchodziła do scen intymnych, choć wiedziała już, że prędzej czy później spotka ją szersze uznanie.

„Piękna wtedy, piękna teraz”, „Oszałamiająca”, „Absolutnie wspaniała”, „Jest po prostu zachwycająca”, „Prawdziwa bogini” – chwalili internauci.

Helen Mirren ujawniła kiedyś, że wróżka przepowiedziała jej sukces w branży filmowej, ale miało to nastąpić w jej dojrzałych latach.

Jednak ta przepowiednia nie odstraszyła młodej Angielki; kontynuowała karierę aktorską z radością i determinacją. A szczęście dziewczyny z tej decyzji było oczywiste dla wszystkich.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet