„Szaleńczo zakochani w sobie”: jak wygląda wybranka Renee Zellweger? Kogo ona poślubia?

Aktorka Renee Zellweger od dwóch lat jest związana z brytyjskim prezenterem telewizyjnym Antem Ansteadem. Kilka miesięcy temu zrobili kolejny krok i postanowili zamieszkać razem. Dziś wyszło na jaw, że para przygotowuje się do ślubu, choć wolą zachować swoje plany w tajemnicy.

Renee i Ant postanowili nie ogłaszać publicznie swojego zbliżającego się ślubu. 54-letnia aktorka i prezenterka telewizyjna chcą uniknąć głośnych oświadczeń na temat ich wyjątkowego dnia. Według bliskiego przyjaciela Zellwegera i Ansteada, para planuje skromną i rodzinną uroczystość po tajnym zaręczynach.

Źródła zbliżone do pary zdradziły, że ślub będzie kameralny. Podkreślają, że wszystko zostanie zorganizowane w bardzo dyskretny sposób, odzwierciedlając pragnienie pary do prywatności.

Gwiazda „Dziennika Bridget Jones” jest zachwycona swoim związkiem z Antem. W opinii bliskich łączy ich wyjątkowo silna więź, zakochani w sobie i niecierpliwie wyczekujący rozpoczęcia wspólnego życia małżeńskiego.

Wiadomość o zaręczynach pojawiła się po tym, jak Renee była widziana publicznie wraz z Antem i jego starszymi dziećmi na Festiwalu Prędkości w Goodwood. Zdobywczyni Oscara emanowała elegancją w złotej sukience na jedno ramię w połączeniu z klapkami. Jej włosy były ułożone w wykwintne wysokie upięcie, z miękkimi lokami okalającymi jej twarz, uzupełnionymi lekkim i naturalnym makijażem. Ant i jego syn mieli na sobie dopasowane stroje z muszkami, podczas gdy jego córka miała na sobie czarną suknię wieczorową, tworząc idealne spotkanie.

Renee Zellweger przez całe życie miała romantyczne związki z kilkoma znanymi mężczyznami, ale wcześniej była zamężna tylko raz, z piosenkarzem country Kennym Chesneyem, chociaż związek trwał tylko cztery miesiące. Aktorka woli nie rozwodzić się nad tym przelotnym małżeństwem. W przeszłości była zaręczona z Jimem Carreyem w latach 1999-2000, a także miała romantyczny związek z Bradleyem Cooperem po wspólnym występie w filmie „Sprawa 39” w 2009 roku. Zaczęli mieszkać razem w 2011 roku, ale ostatecznie rozstali się.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: