Chuck Norris ma 83 lata! Jak wygląda legendarny aktor i co teraz robi?

10 marca ukochany aktor i mistrz sztuk walki obchodził swoje 81. urodziny! Choć obecnie jest rzadkim gościem na ekranach telewizorów, niewiele się o nim mówi.

Dziś zdradzimy, co porabia teraz i jak wygląda w wieku 81 lat.

Na przestrzeni lat nasz bohater zagrał w około czterdziestu filmach, z których „Droga smoka” i serial „Cool Walker” szczególnie zapadły w pamięć publiczności. W tym ostatnim wystąpił w ponad 200 odcinkach, zdobywając tytuł najfajniejszego człowieka na planecie. Jednym z jego ostatnich dzieł jest epizodyczna rola w filmie „Unstoppable 2” (2012). Jednak nie pojawił się na ekranach przez prawie siedem lat wcześniej, a po „Unstoppable” ponownie zniknął. Niestety nie ma dla niego nowych filmów ani seriali.

Ale Chuck nie siedzi bezczynnie. Aktywnie uczestniczy w konferencjach charytatywnych i misyjnych, jednak większość czasu poświęca ukochanej żonie Ginie O’Kelly. Kilka lat temu borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi, a aktor dba o nią jak najlepiej. Niektóre źródła sugerują, że to jest powód, dla którego porzucił karierę filmową, chociaż wiek i inne czynniki prawdopodobnie odegrały pewną rolę.

Czasami Chuck Norris bierze udział w projektach reklamowych, prezentując określone produkty na swoich stronach w mediach społecznościowych. Kilka lat temu zaskoczył wielu, występując w reklamie rosyjskiego piwa. Co więcej, w zeszłym roku pojawił się w reklamie gotowych krawatów, ułatwiających życie tym, którzy mają trudności z ich wiązaniem.

Jego forma fizyczna zmieniła się z powodu zawału serca, co doprowadziło go do rezygnacji z intensywnej aktywności fizycznej. Jednak publicznie zawsze zachowuje pogodną i optymistyczną postawę.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: