„Szczęśliwej Rocznicy!”: Rob Lowe honoruje żonę Sheryl Berkoff w 32. rocznicę ślubu

Rob Lowe, 59-letni aktor, i jego żona, Sheryl Berkoff, radośnie świętują swoją 32. rocznicę ślubu, symbolizując ponad trzy dekady trwałej miłości i towarzyszenia. W wzruszającym geście Rob Lowe zabrał głos na Instagramie, aby wyrazić swoje serdeczne hołdzenie dla ukochanej żony.

W emocjonalnym poście Lowe opisał Sheryl jako zachwycającą, inspirującą, silną, gorącą i niesamowicie wyjątkową kobietę. Wyraził ogromną wdzięczność za dzień, w którym zdecydowała się dołączyć do niego w ich niesamowitej podróży życiowej. Wyraźnie ich więź jest wciąż tak silna jak kiedykolwiek po tych wszystkich latach.

Teraz, w wieku 62 i 59 lat, para ma dwóch synów: Matthew Edward Lowe, który ma 30 lat, i John Owen Lowe, który ma 28 lat. Ich piękna historia miłosna rozpoczęła się od randki w ciemno w 1983 roku. Los ponownie się wtrącił, kiedy spotkali się podczas współpracy przy filmie erotycznym „Zły wpływ” z 1990 roku. Od tego czasu więź Roba Lowe i Sheryl Berkoff tylko się umacniała, prowadząc ich do obchodzenia ponad trzech dekad miłości i wspólnego życia podczas 32. rocznicy ślubu.

W niedawnym wywiadzie Rob Lowe podzielił się sekretem sukcesu swojego długotrwałego małżeństwa. Podkreślił znaczenie poślubienia swojego najlepszego przyjaciela, ponieważ ta przyjaźń utrzyma związek przez wzloty i upadki życia. Przebaczenie, według Lowe, odgrywa kluczową rolę w przesuwaniu związku naprzód, pozwalając im pokonywać trudności razem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rob Lowe (@roblowe)

Ponadto Lowe podkreślił znaczenie utrzymania fizycznego zapłonu w swoim małżeństwie. Uważa, że utrzymanie płomienia i chemii w związku jest kluczowe, i wciąż czuje tę pasjonującą więź ze Sheryl.

Ich historia miłosna stanowi przypomnienie, że nawet w Hollywood, gdzie związki często są poddawane badaniom, trwałe i trwałe małżeństwo jest możliwe dzięki przyjaźni, przebaczeniu i zobowiązaniu do utrzymania płomienia przy życiu.

Szczęśliwej rocznicy dla pary, która przetrwała próbę czasu!

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet