Adam Sandler składa serdeczny hołd zmarłemu Bobowi Barkerowi, jego Współgwiazda „Happy Gilmore”

Adam Sandler złożył serdeczny hołd swojemu drogiemu przyjacielowi Bobowi Barkerowi, który niestety niedawno nas opuścił. Bob Barker był znany ze swojej ikonicznej roli jako gospodarza programu „The Price Is Right” i pozostawił niezatarte wrażenie swoim niezapomnianym wystąpieniem w filmie Sandlera, „Szczęśliwy Gilmore”.

Sandler, który wystąpił w filmie „Szczęśliwy Gilmore”, podzielił się serdeczną wiadomością na Instagramie, nazywając Boba Barkera „człowiekiem” i osobą zabawną i słodką. Z sentymentem wspominał ich walkę na ekranie w filmie i powiedział, że wszyscy będą go tęsknić. Sandler podziękował Barkerowi za to, co wnosił do ich pracy.

W filmie „Szczęśliwy Gilmore”, Sandler gra golfistę o wybuchowym temperamentu, a Barker gra samego siebie. Zderzają się podczas turnieju golfowego, co prowadzi do słynnej sceny walki, w której Barker zwycięża.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adam Sandler (@adamsandler)

Barker przyjął tę rolę, ponieważ chciał być częścią akcji i rzucać ciosami, chociaż początkowo była napisana dla innego gospodarza programu telewizyjnego, Eda McMahona.

Bob Barker spokojnie odszedł z tego świata z przyczyn naturalnych w wieku 99 lat. Jego dziewczyna, Nancy Burnet, wyraziła swoją dumę z ich pracy na rzecz poprawy dobrostanu zwierząt w trakcie ich przyjaźni.

Przed przejściem na zasłużoną emeryturę w imponującym wieku 87 lat, Barker prowadził program „The Price Is Right” przez niesamowite 35 lat. Ta niezwykła długość jego pracy uczyniła z tego programu najdłużej emitowany teleturniej w historii Stanów Zjednoczonych, a sam Barker pozostaje rekordzistą jako najdłużej pełniący funkcję gospodarza programu telewizyjnego.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: