Niezwykła reakcja matki na odkrywanie wideo z karmienia piersią Online

Izabele Lomax, mama z Maryland, była ogromnie zaskoczona, gdy jej przyjaciółka wysłała jej zdjęcie z wideo. W filmie widać była kobietę karmiącą swoje dziecko piersią publicznie, a ta kobieta wyglądała dokładnie jak Izabele.

Kiedy Izabele zobaczyła to wideo, zdała sobie sprawę, że ktoś nagrał ją, karmiącą swoje dziecko piersią na plaży bez przykrycia. Wtedy już film krążył po mediach społecznościowych.

Po dowiedzeniu się, kto nagrał to wideo, Izabele była jeszcze bardziej zaskoczona, dowiadując się, że była to inna mama. Ta kobieta powiedziała, że opublikowała wideo, ponieważ uważała, że to źle, że Izabele karmiła dziecko piersią publicznie. Uważała to za niestosowne i „seksualne”, a jej czteroletni syn i inne dzieci zaczęły zadawać pytania na ten temat.

Izabele była zła i zfrustrowana. Wyjaśniła, że zauważyła kobietę i jej syna przechodzących obok niej, ale nie miała pojęcia, że ją nagrywają. Izabele powiedziała, że ta kobieta mogła po prostu się zatrzymać i porozmawiać z nią, jeśli nie była komfortowa z karmieniem dziecka publicznie.

„Ta kobieta nie tylko przeszła obok mnie wiele razy ze swoim synem, miała każdą szansę, żeby ze mną porozmawiać” – napisała Izabele. „Jeśli miała czas mnie nagrywać i naśmiewać się ze mnie na Facebooku, to miała czas nauczyć swojego syna, że tak karmi się dzieci.”

Wiele osób na mediach społecznościowych poparło Izabele.

„Kogo ta kobieta myśli, że musi chronić?” – skomentowała jedna osoba. „Dzieci? To łatwo wytłumaczyć: 'Ta kobieta karmi swoje dziecko’”.

To smutne, że nadal toczy się debata na temat tego, czy karmienie piersią publicznie jest w porządku, czy nie. Powinniśmy wszyscy rozumieć, że gdy dziecko jest głodne, nie obchodzi go, czy jego mama jest na zewnątrz czy w domu. Chce tylko jeść. Prawdziwym problemem tutaj nie są mamy karmiące publicznie, ale fakt, że nie ma wystarczająco miejsc, gdzie mogłyby to robić komfortowo.

Mimo to niektórzy ludzie wciąż są oburzeni, gdy widzą matkę i jej dziecko łączących się przez karmienie piersią i proszą je, żeby się zakryły.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: