Mężczyzna Z Kalifornii Walczy Z Tajemniczą Chorobą Podczas Podróży Na Filipiny

Mężczyzna z Kalifornii jest bardzo chory po zachorowaniu na nieznaną chorobę podczas podróży na Filipiny. Na początku sierpnia Armando Ramos, który ma 53 lata i trójkę dzieci, pojechał na Filipiny, ponieważ jego mama zmarła.

Podczas gdy zajmował się organizacją pogrzebu matki, zaczął czuć się jak przy grypie. Był zmęczony i miał ból gardła.

Pięć dni później musiał trafić do szpitala. Na początku lekarze myśleli, że ma zapalenie płuc. Wprowadzili mu rurkę do gardła, aby pomóc mu oddychać, i użyli maszyny zwanej respiratorem. Ale jego stan ciągle się pogarszał. Jego płuco zapadło, mózg spuchł, serce i wątroba miały problemy, a nerki zaczęły się psuć.

Został przetestowany na COVID-19 i grypę, ale nie miał tych chorób. Lekarze wiedzieli tylko, że ma jakąś infekcję dróg oddechowych.

Jego córki, Emma i A.J., czują się bardzo bezradne, ponieważ nie wiedzą, co jest nie tak, i przypomina im to początki pandemii COVID-19, kiedy nikt nie wiedział, co się dzieje.

Obecnie lekarze nadal przeprowadzają badania, aby dowiedzieć się, co jest nie tak. Ramos jest bardzo chory, ale są pewne małe oznaki poprawy w funkcjonowaniu nerek i oddychaniu.

Prawdopodobnie będzie musiał pozostać w specjalnym oddziale szpitalnym przez co najmniej kolejne dwie kolejne tygodnie. Jego żona poleciała na Filipiny, aby być przy nim. Uruchomili stronę GoFundMe, aby pomóc w pokryciu kosztów leczenia i miejmy nadzieję, że przetransportować go z powrotem do Stanów Zjednoczonych. Jego córki mówią, że jest bardzo uparty i będzie nadal walczyć, i będą przy nim przez cały ten trudny okres.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet