Przed 14 laty kobieta urodziła jednocześnie 8 dzieci. Jak teraz wyglądają dzieci bohaterki matki?

Ta kobieta urodziła 8 dzieci jednocześnie w wyniku błędu medycznego, ale najpierw kilka rzeczy w porządku. Relacja między Nadyą Suleman a jej mężem poszła nie w dobrym kierunku na początku lat 2000. Para się rozdzieliła z powodu faktu, że kobieta nie mogła sama urodzić i dać potomstwa. Nadya była obserwowana przez specjalistę od płodności przez 3 lata.

Wkrótce kobieta zdecydowała się na in vitro. Nadya urodziła swoje pierwsze dziecko w 2001 roku, a niedługo potem urodziła się córka naszej bohaterki dzisiejszego dnia.

Suleman, marząca o dużej rodzinie, kontynuowała leczenie i stała się matką bliźniąt jednojajowych oraz dwóch wspaniałych chłopców. Szczęśliwa matka 6 dzieci postanowiła nie kończyć na tym i ponownie skorzystała z procedury in vitro. Z nieznanych przyczyn lekarz wszczepił 6 zarodków Nadyi, a następnie kolejne 6.

Kobieta podpisała dokumenty bez przyjrzenia się, jak później przyznała się reporterom. Wkrótce Nadya stała się matką kolejnych 8 dzieci, którzy narodzili się na ten świat jednocześnie. Organizacje opiekuńcze zainteresowały się samotną matką wielu dzieci. Władze były pewne, że Nadya nie jest w stanie samodzielnie wychować 14 dzieci.

Suleman pracowała na pół etatu jako modelka, pojawiała się na okładkach wątpliwych magazynów i przeszła wiele operacji plastycznych. „Mało śpię, łapię się za każdą pracę. To nie to, o czym marzyłam”, przyznała Nadya.

Wkrótce matka wielu dzieci dostała pracę w administracji rządowej i nawet zmieniła swoje nazwisko.

Mimo wszystkich trudności Nadya zdołała wyżywić i postawić na nogi 14 dzieci. Co myślisz o tej historii?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: