„Ona nie powinna tak się nadmiernie poprawiać.” Jak obecnie wygląda 54-letnia Nicole Kidman.

Dla wielu fanów Nicole Kidman od wielu lat była standardem kobiecego piękna. Oczywiście, nie ma już 18 lat, a lata robią swoje. Ale godne kobiety są piękne w każdym wieku. Spójrz na Monicę Bellucci, ona potrafi pozostać niepowtarzalna nawet mając 57 lat. Monica nie boi się upływu czasu, ale to samo nie może być powiedziane o Nicole. Aktorka bardzo obawia się starzenia. Ponadto martwi się, że będzie to miało zły wpływ na jej karierę. Zobaczmy, czy powinna się tym martwić. Jak obecnie wygląda Nicole Kidman i co fani sądzą o jej wyglądzie? Porozmawiajmy o tym.

Nicole Kidman obecnie: dlaczego aktorka tak bardzo boi się starzenia

54-letnia gwiazda Hollywood wkłada wiele wysiłku, aby wyglądać młodziej niż jej wiek. I nie chodzi tu tylko o sport, odżywianie i dbanie o siebie. Aktorka czasami posuwała się bardzo daleko w swoim pragnieniu zachowania młodości, sięgając nawet po pomoc chirurgów plastycznych. Ale fani Nicole są pewni, że nie zrobiła sobie tym żadnej przysługi. Wręcz przeciwnie. Z powodu pragnienia idealnej twarzy, bez zmarszczki, Kidman straciła swoją dawną arystokrację.

Ostatnie zdjęcie aktorki na jej Instagramie całkowicie zaniepokoiło jej fanów. Wielu nawet nie rozpoznało Nicole na zdjęciu. Być może aktorka ponownie przeszła operację. Albo może światło po prostu nie padło dobrze lub makijaż wyszedł nieudany. Tak czy inaczej, wielu doszło do wniosku, że Kidman już nie jest taka sama.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Nicole Kidman (@nicolekidman)

„Przechodzący film grozy. Ten wygląd!”, „10 lat temu wyglądała po prostu cudownie. I myślałem: wow! Czyli to możliwe – nie starzeć się! Ale niestety cuda się nie zdarzają”, „Co jest nie tak z jej płatkami usznymi?”, „Oczywiście, nie powinna tak się pompować. Ale powiedziała dosłownie – strach przed starością i standardy Hollywood”, „Plastelinowi ludzie”, „Jaka piękność była! Szczupła, przezroczysta, o białej cerze – po prostu figurka z porcelany. Teraz, oczywiście, to niemożliwe do rozpoznania”, piszą internauci na temat Nicole Kidman.

Wszystko chodzi o karierę

Nicole Kidman zbudowała świetną karierę w Hollywood. I, swoją drogą, filmy i seriale z jej udziałem regularnie są wypuszczane. Nicole wydaje się postawiła sobie wysoką poprzeczkę i teraz jest przerażona, gdy zdaje sobie sprawę, że może nie osiągnąć swojej własnej poprzeczki. Aktorka obawia się, że z wiekiem stanie się mniej poszukiwana.

Jak sama mówi Kidman, nie jest już młoda, ale nie jest też stara. I dla takich aktorek najtrudniej znaleźć rolę. „W branży istnieje przekonanie, że nie ma przyszłości dla aktorek po 40. Oczywiście, nigdy nie powiedziano mi bezpośrednio, że moja data ważności wygasła. Ale często zdarzały się sytuacje, kiedy mnie odrzucano i po prostu pokazywano drzwi”, skarży się Nicole Kidman.

Nicole Kidman próbowała wielu rzeczy, aby zachować młodość Nicole przestrzega zdrowego stylu życia. Sport i właściwe odżywianie są dla niej ważne. Również dbanie o siebie na wysokim poziomie. Ale w pewnym momencie, według aktorki, to było niewystarczające. Wówczas zdecydowała się skonsultować z chirurgiem plastycznym. Na początku Kidman poddała się Botoxowi. Ale gwiazda nie osiągnęła pożądanego rezultatu.

„Próbowałem wielu rzeczy, ale poza sportem i właściwym odżywianiem, większość rzeczy nie ma znaczenia. Nawet próbowałem Botoxu, ale nie podobał mi się wygląd mojej twarzy po nim. Teraz tego nie robię i mogę znowu ruszać swoim czołem”, podzieliła się aktorka.

Każdy ma swoje własne „karaczany w głowie”, jak to się mówi. A Nicole powinna po prostu zacząć rozwiązywać swoje problemy z nimi. Nie ma nic złego w naturalnym procesie starzenia się. Wiele aktorek, dla których kariera również miała duże znaczenie, zdaje sobie z tego od dawna sprawę. Ostatnio, na przykład, pisaliśmy o filozofii piękna Jennifer Garner. Aktorka nie boi się starzenia i radośnie akceptuje każdą zmarszczkę.

Myślisz, że Nicole Kidman teraz wygląda naturalnie? Jakie rady byś jej dał, gdybyś miał taką możliwość?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: