„Japończyk wydał 11 000 dolarów, aby przekształcić się w psa.

Marzenia są bardzo interesującą rzeczą. Niektóre z nich mogą wydawać się dziwne, jeśli nie są twoje. Na przykład dla japońskiego mieszkańca o imieniu Toko, jego ukochane marzenie było przekształcenie się w psa. Całkiem nietypowe, prawda? Toko nie odkładał spełniania swojego marzenia i już zrealizował swój plan. Opowiem ci później, jak mu się to udało.

Japończyk wydał 11 000 dolarów, aby przekształcić się w psa.

Czy tak trzeba kochać psy, żeby zdecydować się przekształcić w to zwierzę? Na to pytanie może odpowiedzieć Japończyk Toko. Nasz dzisiejszy bohater wydał znaczną sumę pieniędzy, aby przekształcić się w owczarka kolię. To jego ulubiona rasa.

Brzmi jak coś z science fiction. Ale Toko nie sięgnął ani po magiczne rytuały, ani po chirurgię plastyczną. Bardzo realistyczny kostium pomógł mu przekształcić się w psa. Teraz ten strój jest integralną częścią jego życia.

Spełnienie marzenia

Toko zainwestował 11 500 dolarów, aby stworzyć realistyczny kostium psa, który pasuje do jego rozmiaru. W tym celu Japończyk zwrócił się do specjalisty od tworzenia kostiumów do kina i telewizji. Proces produkcji trwał 40 dni. Teraz Toko może nosić ten kostium i cieszyć się życiem jako pies. W poniższym filmie możesz zobaczyć, jak to wszystko wygląda.

 

Człowiek nie zatrzymał się tylko na stworzeniu kostiumu. Aktywnie dzieli się szczegółami swojego przekształcenia w psa na swoim kanale YouTube, gdzie ma ponad 28 tysięcy subskrybentów. Filmy, które regularnie publikuje, pokazują jego zachowanie i życie jako psa. Toko pokazuje, jak spędza czas w swoim stroju.

Nasz bohater mówi, że marzenie o staniu się zwierzęciem pojawiło się u niego dawno temu. Zmiana w psa to dla niego sposób poczucia się jak prawdziwy pupil i cieszenia się tym, co robią psy. Toko zauważa również, że wybór rasy koli nie jest przypadkowy, ponieważ to jego ulubiona rasa. W swoich filmikach możesz go zobaczyć naśladującego zachowanie owczarka koli, przewracającego się na plecy, aby go pogłaskać, chodzącego i siedzącego na smyczy.

Dziwaczne czy nie? Interesujące jest to, że sam Japończyk doskonale rozumie dziwaczność swojego pomysłu. Nie spędza całego czasu w kostiumie. Dla niego przekształcenie się w psa to hobby. Tak lubi spędzać swój wolny czas. „Rzadko rozmawiam o moim hobby z przyjaciółmi, bo boję się, że pomyślą, że jestem dziwny. Moi przyjaciele i rodzina byli bardzo zaskoczeni, gdy się dowiedzieli, że zamieniam się w zwierzę”, przyznaje mężczyzna.

Historia Toko pokazuje, że marzenia i aspiracje ludzi mogą przybrać najbardziej nieoczekiwane formy. Chociaż jego przekształcenie się w psa może wydawać się dziwaczne, dla niego było to spełnienie długo oczekiwanego marzenia. Człowiek jest szczęśliwy, że może być w roli swojego ulubionego zwierzęcia.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet