Angelina Jolie zmieniła swój wizerunek, ale fani go nie polubili.

Okazało się, że początek czerwca 2023 roku został zaznaczony faktem, że Angelina Jolie zmieniła kolor swoich włosów. Co ciekawe, dla aktorki taka decyzja, najwyraźniej, była spontaniczna. W jaki inny sposób można wytłumaczyć swobodne pojawienie się celebrytki? Jak obecnie wygląda była żona Brada Pitta i jaka była reakcja fanów tej piękności Hollywood w Internecie, dowiesz się od nas za kilka minut.

Angelina Jolie zmieniła kolor włosów

To, że Angelina Jolie zmieniła kolor swoich włosów, stało się wiadome dzięki publikacji na oficjalnych mediach społecznościowych francuskiej marki Chloé. Otóż ta ostatnia rozpoczęła współpracę z modowym domem aktorki, Atelier Jolie. I, jak już można się domyślać, poniższe zdjęcie zostało zrobione podczas wspólnej pracy nad projektem.

Jolie omawia pomysły przy stole z przedstawicielami francuskiej marki. Zresztą aktorka wybrała beżowy płaszcz na spotkanie biznesowe. Ale powodem spotkania było stworzenie i późniejsze wprowadzenie na rynek kapsułowej kolekcji odzieży damskej. Nawiasem mówiąc, mówimy o przyjaznej dla środowiska kolekcji Atelier Jolie. Będzie ona wspólnie rozwijana przez hollywoodzką gwiazdę i dyrektora kreatywnego Chloé, Gabrielę Hirst.

Warto również zauważyć, że kapsułowa kolekcja Jolie i Chloé skupi się na ubraniach wieczorowych. Głównym konceptem jest ponadczasowa estetyka z płynnymi sylwetkami i wyczuwalnymi detalami. Ciekawe, że sama Angelina zainspirowała się do stworzenia kolekcji przedmiotami z jej osobistej szafy, które mogłaby nosić przez lata.

Modne uczesanie czy niedbałość?

„Od momentu, w którym usłyszałem o wizji Angeliny dla Atelier Jolie, w nią uwierzyłem. To sposób na podniesienie innych poprzez piękno kroju i jego głęboki szacunek dla środowiska. Cieszę się, że Chloé będzie pierwszym pracownikiem Atelier Jolie. Oba brandy mają wysokie ideały poprawy naszego gatunku. Dlatego tak bardzo kocham zarówno Angelinę, jak i Chloé” – przyznała Gabriela Hearst.

Jednak w życiu gwiazdy w chwili obecnej nie ma tylko praca nad nową kolekcją, ale również dramatyczne zmiany w wyglądzie. Nie jest tajemnicą, że aktorka przez długi czas była gorącą brunetką. Ostatnio jednak Angelina Jolie zmieniła kolor włosów na pszeniczny, pozostawiając ciemne korzenie. Nawiasem mówiąc, tak powstał efekt ombre.

Jednak większą uwagę publiczności przyciągnęło to, że fryzura pozostała niedbała. Jak pewnie wiesz, Jolie zawsze wygląda perfekcyjnie. Dlatego niektórzy internauci postanowili zwrócić uwagę na to. Niemniej jednak to dokładnie jest styl, który obecnie jest modny. Dlatego większość fanów zauważyła, że nowy wizerunek niesamowicie podkreśla kobiecość Angeliny.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: