Dlaczego żona Keanu Reevesa nie farbuje swoich siwych włosów.

Przekonanie, że kobiety powinny farbować siwe włosy, aby wyglądać młodziej, od dawna jest promowane przez przemysł piękna. Wybranka Keanu Reevesa, Alexandra Grant, ma pewne poglądy na ten temat. Utalentowana artystka, która niedawno skończyła 50 lat, wyjaśniła, dlaczego nigdy nie farbuje swoich włosów, mimo że od dawna stały się siwe.

Alexandra Grant osiwiała w młodym wieku

Utalentowana artystka i filantropka, Alexandra Grant, przyciąga uwagę mediów nie tylko ze względu na swoje małżeństwo z Keanu Reevesem. Osobliwe podejście Alexandry do piękna wzbudza zainteresowanie mediów. 50-latka dumnie nosi swoje naturalne siwe włosy, które nosi od wczesnych dwudziestu lat.

Grant udostępniła link do artykułu omawiającego zagrożenia związane z używaniem chemicznych prostowników i trwałych kolorów do włosów. Według badań ich stosowanie zwiększa ryzyko zachorowania na raka piersi. Alexandra wyraziła swoje zdziwienie i podkreśliła znaczenie poważnego potraktowania tego zagadnienia.

Artystka wzywa wszystkich do akceptacji swojego prawdziwego ja.

Siwość pojawiła się u mnie wcześnie, gdy miałam dwadzieścia kilka lat – napisała Alexandra na Instagramie. Wcześniej farbowałam włosy na różne kolory. Trucizny w farbach w końcu stały się dla mnie zbyt uciążliwe. Zacząłem siwieć w wieku 30 lat. Alexandra od dawna uważa, że ​​wszystkie kobiety mają prawo wybierać swój wygląd w dowolnym wieku. Alexandra podkreśla również konieczność dyskusji, jeśli standardy piękna są szkodliwe.

Jeśli chodzi o piękno, nie ma absolutnych musi być.

Według Alexandry Grant, wszystkie włosy w końcu tracą swój kolor, czy to staje się szare, srebrne czy białe. Kolor włosów jest często polecany jako sposób „naprawienia” tego, co tak naprawdę nie jest problemem dla osób, które zaczynają tracić kolor w młodym wieku. Artystka uważa, że kobiety muszą dowiedzieć się więcej na ten temat i być bardziej edukowane na temat potencjalnych zagrożeń dla zdrowia związanych z używaniem różnych farb.

W rzeczywistości istotne jest, że wybranka Keanu Reevesa nie farbuje swoich włosów. Presja utrzymania nierealnych standardów piękna może zacząć maleć, jeśli więcej popularnych osobistości zdecyduje się nosić swoje włosy naturalnie. W rezultacie kobiety nie będą czuć się nieśmiałe w związku z własnym pięknem czy siwymi włosami.

Stanowisko Alexandry popiera grupa zwolenników, którzy często chwalą ją online. „Ona jest naturalnie piękną kobietą. Keanu zawsze wydawał mi się być osobą o czystym sercu. Cieszę się, że go chroni. Piękna para”, „Wygląda świetnie ze swoimi siwymi włosami, które pasują do niej. Ponadto Alexandra posiada wiele pozytywnych cech, które są bardziej istotne niż jej włosy, które z pewnością są piękne.” Cieszę się, że podzieliła się z nami informacją o swoich włosach. Chociaż nie każdy osiwia w dwudziestu kilku latach, to dla tych z nas, którzy tak robią, jest to zachęcające, że ktoś otwarcie akceptuje siwe włosy.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet