Internet zaatakował Salmę Hayek z powodu wyglądu jej męża.

Jak wiadomo, nie każdy jest gotów wierzyć w prawdę o małżeństwach celebrytów. Na przykład gwiazda filmu „Bandyci” również padła ofiarą nienawiści fanów. Otóż Salma Hayek opublikowała na swoim blogu zdjęcie męża z okazji jego urodzin. Ale nie wszyscy byli w stanie cieszyć się sukcesem swojej idolkini. Co się stało i jak sama celebrytka reaguje na takie komentarze, dowiesz się od nas w ciągu kilku minut.

Salma Hayek pokazała swojego męża

Być może wielu z was zna historię spotkania Salmi Hayek i Francoisa-Henriego Pinaulta. Otóż aktorka i francuski miliarder spotkali się w 2006 roku podczas otwarcia wystawy w Palazzo Grassi w Wenecji. I oczywiście można śmiało powiedzieć, że to było przełomowe spotkanie. Od tego czasu para nie miała wątpliwości co do swoich uczuć do siebie.

Jednak, jak się zdaje, nie wszyscy w to wierzą. Otóż 28 maja 2023 roku Salma Hayek pokazała swojego męża na blogu na Instagramie z okazji jego urodzin. „Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, moja miłości. Jesteś moim słońcem, moim ciepłem, moim światłem, siłą, radością i miłością” – czule podpisała wspólne zdjęcie aktorka.

Niestety, niektórzy fani gwiazdy uznali, że jedynym powodem dla Salmi do zawarcia małżeństwa były pieniądze. Powodem tego był wygląd różniący się między małżonkami. Internauci bez wahania pytali, czy zrobiła zdjęcie ze swoim dziadkiem. „Moja miłość, mój miliarderze”, „To twój ojciec czy dziadek?”

„Wielu ludzi jest po prostu zazdrosnych”

Oczywiście aktorka naprawdę może przewyższyć wiele młodszych piękności. Jednak warto zauważyć, że różnica wieku między małżonkami wynosi zaledwie cztery lata. Obecnie Salma Hayek ma 56 lat, a Francois-Henri 61 lat. Co więcej, według naszej skromnej opinii, mężczyzna świetnie wygląda jak na swój wiek.

Na szczęście sama aktorka stara się nie zwracać uwagi na takie sformułowania skierowane do niej. Ponadto Salma często wspomina o swoim pierwszym spotkaniu z Francuzem jako dowód swoich uczuć. „To było takie głupie. Zaczęliśmy rozmawiać o piłce nożnej, bo oboje jesteśmy w to szaleńczo zakochani. Potem o nauce. Był taki inteligentny, czarujący i zabawny. Nie wiedziałam, kim był. Dopiero później zobaczyłam nagłówek w mediach, że wyszłam za mąż za miliardera.”

A większość fanów nie rozumie nienawiści skierowanej w stronę małżonków. „Niektórzy ludzie w komentarzach są po prostu zazdrośni”, „Ci, którzy piszą, że wyszła za mąż dla pieniędzy… Czy rozumiecie, jak bogata jest bez jego miliardów?”, „Myślę, że wiele kobiet jest tylko zazdrosnych, że jest piękna i wyjdzie za miliardera. Niemniej jednak nie powinniśmy zapominać, jakie to wszystko było dla niej trudne.”

Po której stronie opowiesz się w tej sytuacji?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet