„Bójka Johna Goodmana z depresją i nawykiem picia budzi niepokój wśród fanów.

John Goodman jest znany ze swoich ról w serialu telewizyjnym „Roseanne” i filmie „Wielki Lebowski”. W latach 80. pojawił się w filmach takich jak „Big River”, „Raising Arizona” i „Antoni i Kleopatra”. Jednak to jego rola jako Dana Connera w „Roseanne” szybko uczyniła go gwiazdą.

Goodman powiedział, że lubił grać Dana, ponieważ jest podobny do wielu facetów, których zna – zwykłego pracującego człowieka, który nie jest głupi, ale inteligentny.

Oprócz telewizji i filmów, Goodman wykorzystał także swojego głosu w programach takich jak „American Dad!”, „The Simpsons” oraz w filmach takich jak „Cars”, „Księżniczka i żaba” i „Nowe wcielenie cesarza”.

Goodman nigdy naprawdę nie chciał być sławny, po prostu chciał aktorstwa. Sławę sprawiła, że trochę się zestresował, ponieważ jest nieśmiałą osobą. Kiedyś mógł chodzić bez rozpoznawania go, ale to się zmieniło.

Były momenty, kiedy nie mógł znaleźć pracy, co prowadziło do problemów z piciem. Niestety picie to wywoływało u niego depresję i inne problemy zdrowia psychicznego.

Goodman wspomina picie podczas kręcenia „Roseanne”. Na początku było to ekscytujące, ale potem stało się przerażające, gdy stracił prywatność. Po ośmiu latach chciał opuścić show, ale zamiast tego siedział w barach, co pogarszało sprawę. Zdiagnozowano u niego depresję w 2007 roku, a w tym samym roku trafił do odwyku. Na szczęście od tamtej pory jest trzeźwy.

Goodman opisuje swoją depresję jako problem chemiczny w mózgu, który sprawia, że jest niezadowolony ze wszystkiego.

Aby pozostać zdrowym, Goodman także stracił dużo wagi. Pojawiły się plotki, że przeszedł operację, ale powiedział, że zrobił to z ekspertem fitnessu o imieniu Mackie Shilstone.

Goodman stracił ponad 100 funtów, ale to zajęło dużo czasu. Shilstone powiedział, że Goodman stosował dietę śródziemnomorską, która opiera się głównie na roślinach, zawiera mniej czerwonego mięsa, dużo owoców i warzyw oraz oliwę z oliwek.

Oprócz lepszej diety, Goodman ćwiczył przez sześć dni w tygodniu.”

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet