Dlaczego 60-letniemu Tomowi Cruise’owi zarzuca się to, co robi ze swoją twarzą.

Ostatnio mój przyjaciel i ja oglądaliśmy nowy film „Top Gun: Maverick” z Tomem Cruisem w roli głównej. A wcześniej, oczywiście, obejrzeliśmy kulisy „Top Gun” z 1986 roku. Och, ten młody Tom Cruise. Możesz oglądać film tylko dla tego samego. Ale lata robią swoje, i po obejrzeniu go, przyjaciel słusznie stwierdził, że Maverick już nie jest taki sam. Oczywiście Tom Cruise nie jest już 24-letnim chłopakiem, którym był na planie „Top Gun”. Ponadto wygląd Toma Cruise’a teraz uległ wpływowi medycyny piękna.

Mówią, że aktor tak zaabsorbował się pościgiem za młodością, że ryzykuje, że wkrótce zamieni się w unoszącą się plastikową manekinę. Zobaczmy, jakie są teraz zauważalne zmiany w wyglądzie Toma Cruise’a.

Jak zmienił się wygląd Toma Cruise’a z wiekiem Hollywoodzki przystojniak skończył 60 lat na początku lipca.

Logiczne jest, że w tym wieku niemożliwe jest wyglądanie jak 20-latek. Ale Tom bardzo się stara. Regularne treningi, pielęgnacja skóry, odpowiednie odżywianie, dużo wody – to nie cała lista tego, co pomaga Cruise’owi wyglądać młodziej niż jego wiek. Chociaż aktor zaprzeczył, że korzystał z usług chirurgów plastycznych, uważni widzowie nie dadzą się zwieść. Tom najprawdopodobniej przeszedł operację nosa, specjaliści popracowali nad jego włosami. A wstrzyknięcia botoksu miały pomóc utrzymać twarz bez zmarszczek. Ale bez względu na to, jak bardzo się starasz, zmiany związane z wiekiem będą zauważalne.

Najnowsze zdjęcia Toma Cruise’a całkowicie zmartwiły jego fanów. Wielu uważa, że aktor zdecydowanie przesadził z wstrzykiwaniami. Jego twarz wydaje się unosząca i wygląda nienaturalnie. Wiadomo, że wygląd jest bardzo ważny dla Toma. Aby utrzymać swój wizerunek hollywoodzkiego macho, jest gotów wiele zrobić. Oto co niedawno powiedział o tym były menedżer aktora.

„Tommy stworzył dla siebie pewien wizerunek. Myślę, że zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zachować swój młodzieńczy wygląd tak długo, jak to możliwe, i będzie zwalczać wszelkie przeszkody, które stoją mu na drodze.”

Nie można uciec przed starością

W przeciwieństwie do większości celebrytów, Tom Cruise nie korzysta z mediów społecznościowych. Może więc trochę żartować ze swoimi zdjęciami i wyglądać dwukrotnie młodziej. Ale w internecie widzimy niepodrobione zdjęcia aktora, które pokazują jego prawdziwy wiek. Nawiasem mówiąc, mówi się, że właśnie dlatego Tom stara się w ogóle nie pojawiać się publicznie, gdy nie jest zebrany. I jego garderoba jest zwykle pilnowana przez specjalnych pracowników, aby nikt go nie widział, a tym bardziej nie zrobił mu zdjęcia, zanim się nie poukłada.

Około roku temu internet był pełen świeżych zdjęć Toma Cruise’a z meczu baseballowego w San Francisco. To niesamowite, jak aktor zdecydował się wyjść publicznie w taki sposób. Wtedy fani żartowali, że Toma użądliły pszczoły. Ale, jak twierdzą eksperci, to wcale nie pszczoły, ale zastrzyki botoksu, których Tom się przeładował.

Później, na jednym z wydarzeń, które Tom Cruise uczestniczył, fani również zauważyli, że zmieniły się jego mimika twarzy. Znowu z powodu zastrzyków. Uśmiech aktora nie był już tak promienny jak zwykle, ale wydawał się zbyt wymuszony.

Ale nie ma pytań dotyczących figury aktora. Jest w świetnej formie. A na planie, swoją drogą, nadal sam wykonuje różne akcje. Gdyby nie ten nieszczęsny botoks, Cruise nie byłby tego wart. Choć dla wielu (nie wyłączając siebie), aktor pozostaje ulubieńcem wszech czasów.

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet

Related articles: