Dlaczego Shiloh Jolie-Pitt, mając 16 lat, jest już bardziej utalentowana niż jej sławni rodzice?

Z rodzicami takimi jak Angelina Jolie i Brad Pitt, córka Shiloh mogłaby łatwo rozpocząć karierę w Hollywood. Dziewczyna ma 16 lat, ale nie spieszy się z rozwijaniem swojej kariery aktorskiej. Shiloh ma obecnie inne zainteresowania: taniec hip-hop, kulturę miejską. Jednak nawet w tej dziedzinie, bez pomocy sławnych rodziców, dziewczyna odnosi pewien sukces. Wideo Shiloh Jolie-Pitt tańczącej w jej szkole Millennium Dance Complex pojawiły się w Internecie. Po prostu zobacz, jak się porusza. Talent!

Jak tańczy Shiloh Jolie-Pitt: prawdziwy talent

Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta aktywnie uczestniczy w tańcu. Dziewczyna nie przepada zbytnio za rozgłosem, chociaż z takimi rodzicami trudno pozostać niezauważoną. I tym razem sieci społecznościowe szybko podchwyciły wideo Shiloh, na którym tańczy. Dziewczyna studiuje w Los Angeles. I, jak teraz zobaczysz, radzi sobie już całkiem nieźle.

Być może Shiloh wkrótce zacznie przewyższać swoich gwiazdorskich rodziców pod względem talentu. Nie w aktorstwie, ale w muzyce i tańcu. Cóż, każdy ma swoją własną ścieżkę, i dobrze, że Shiloh ma możliwość samodzielnego wyboru działań według swojego uznania.

Amerykańska prasa pisze, że 16-letnia Shiloh już otrzymuje różne propozycje współpracy. Proponują dziewczynie spróbowanie sił jako modelka. Jednak córka Angie i Brada nie spieszy się z tym. Na razie skupia się na hip-hopie.

Stopniowo Shiloh zaczyna zdobywać swoich własnych fanów. Ludzie w internecie wypowiadają się bardzo pochlebnie o jej tańcu: „Dobra robota”, „Rusza się bardzo dobrze”, „Tak elastyczna”, „Wiadomo, że Shiloh już jest gwiazdą dzięki sławnym rodzicom, ale jestem pewien, że pewnego dnia stanie się wielka sama. Zapamiętajcie moje słowa!”, „Super! Shiloh potrafi przyciągnąć uwagę tańcząc. W ogóle nie patrzyłem na innych.”

Czy Shiloh powinna być gwiazdą tańca?

Co sądzisz, czy Shiloh powinna być gwiazdą tańca?

Like this post? Please share to your friends:

Videos from internet